ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЧЕРКАСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”

    

logo

Вирощуємо ліси – творимо майбутнє!

main

Розташування підприємства

Державне підприємство «Черкаське лісове господарство» розташоване в східній частині Черкаської області на території Черкаського адміністративного району в басейні річки Дніпро.

Історія створення

Державне підприємство «Черкаське лісове господарство» розпочинає свою історію з 1929 року, коли на базі приватних лісових масивів був створений Черкаський лісгосп.

Структурні підрозділи

До складу лісгоспу входять вісім лісництв: Закревське, Мошнівське, Свидівське, Дахнівське, Руськополянське, Дубіївське, Білозірське, Тясминське, Дубіїівський лісокомплекс та Дубіївський ремонтно-транспортний цех. Підприємство має добре обладнаний нижній склад з під’їзними залізничними коліями, що дає змогу безперебійно відвантажувати лісопродукцію.

Площа лісового фонду

Загальна площа лісового фонду – 37 259 га. Основні породи – сосна, дуб, м’яколистяні та інші твердолистяні. Лісистість району (лісгоспу) становить 37,7%. Це найвищий показник в області.
diagrama2

Колектив лісгоспу

В Державному підприємстві «Черкаське лісове господарство» працює 227 осіб (станом на 01.01.2019).

Основні напрямки діяльності підприємства

Основним видом діяльності лісгоспу є вирощування лісу. Обсяги лісових насаджень зростають з року в рік. У лісгоспі функціонує функціонує 8 розсадників, де щорічно вирощують близько 2 млн. шт. посадкового матеріалу.

ДП «Черкаське лісове господарство» є основним постачальником деревини в районі. В середньому підприємство заготовляє в рік близько 122,5 тисяч кубометрів деревини на рубках головного користування, санітарних та рубках догляду за лісом.

ДП «Черкаське лісове господарство» є лідером серед лісогосподарських підприємств області за обсягами випуску товарної продукції, її реалізації, продуктивності праці, прибутку, розміру заробітної плати.

Неодноразово підприємство входило до числа переможців Національного бізнес-рейтингу в галузі «Лісове господарство».

Об’єкти природно-заповідного фонду

Переважна частина лісгоспу належить до лісів другої категорії і передусім виконує захисні, санітарно-гігієнічні й естетичні функції.

На території ДП «Черкаське лісове господарство» розташовані 8 заказників місцевого значення (серед яких Ірдинське болото) та 21 пам’ятка природи державного значення. З них найцікавіші для туристів – дерево дуба і вільхи, що ростуть з одного кореня, сосна «Відьмина мітла», шестистовбурне дерево дуба, плантація дерева-екзота бархата амурського.

Директор
Пустовіт Андрій Віталійович

Біографічна довідка

image
Послуги

  • Послуги з лісового господарства.
  • Навантаження лісопродукції.
  • Озеленення населених пунктів.

Продукція

  • Пиловники хвойних і листяних порід, фансировина, ліс будівельний, сировина для кріпильних робіт, дров’яна деревина для технологічних потреб, дрова паливні.
  • Лісове насіння, сіянці лісових порід, саджанці декоративних порід.

Фінансово-економічні результати

Статут підприємства

Контакти

Адреса: с. Геронимівка, Черкаського району Черкаської області, вул. Лісництво, 11.
Тел.: (0472) 31-03-87
Факс: (0472) 31-01-61
e-mail: cherklisgosp@ukr.net

АРХІВ НОВИН ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ