2018-07-17_171302

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЛІСОВОГО СЕКТОРУ З ПРОПОЗИЦІЄЮ ВИЛУЧИТИ ПОПРАВКУ ПРО ДОДАТКОВЕ ОПОДАТКУВАННЯ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЛІСОВОГО СЕКТОРУ З ПРОПОЗИЦІЄЮ ВИЛУЧИТИ ПОПРАВКУ ПРО ДОДАТКОВЕ ОПОДАТКУВАННЯ ЛІСІВ

Поправка, що передбачає додатковий земельний податок на всі лісові землі України, яка була внесена у прийнятий 10 липня 2018 року Верховною Радою України законопроект 6490-д «Про внесення змін до Податкового Читати далі »

DSC_0962

У ПЕХІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИРОЩУЮТЬ ЛІС, ОЛЕНІВ І ВЕПРІВ

      Коментарі Вимкнено до У ПЕХІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИРОЩУЮТЬ ЛІС, ОЛЕНІВ І ВЕПРІВ

Пехівське лісництво по праву вважається одним з кращих в ДП «Звенигородських лісгосп». В цьому впевнюєшся, вже ступивши на садибу лісництва. Чепурне приміщення контори потопає у квітах і зелені. За ними Читати далі »

2018-07-17_080046

ПІДСУМКОВИЙ ДОКУМЕНТ НАЦІОНАЛЬНОГО ДІАЛОГУ “РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА: ПЕРСПЕКТИВИ ТА НАСЛІДКИ” – УЗАГАЛЬНЕННЯ ТОЧОК ЗОРУ УЧАСНИКІВ

      Коментарі Вимкнено до ПІДСУМКОВИЙ ДОКУМЕНТ НАЦІОНАЛЬНОГО ДІАЛОГУ “РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА: ПЕРСПЕКТИВИ ТА НАСЛІДКИ” – УЗАГАЛЬНЕННЯ ТОЧОК ЗОРУ УЧАСНИКІВ

5 липня у Національному університеті біоресурсів та природокористування України відбувся національний діалог «Реформування лісового господарства: перспективи та наслідки». Пропонуємо ознайомитися з підсумковим документом (завантажити). Джерело: ДАЛРУ Черкаське обласне управління лісового та Читати далі »

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 82

ВІДЗНАКИ З НАГОДИ ДНЯ БУХГАЛТЕРА

      Коментарі Вимкнено до ВІДЗНАКИ З НАГОДИ ДНЯ БУХГАЛТЕРА

16 липня в Україні відзначають День бухгалтера. За сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання своїх службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня бухгалтера: нагороджено Почесною грамотою Черкаського обласного Читати далі »

2018-07-16_080128

ЯК СМЕРТЕЛЬНА ДЛЯ ЛІСУ ПОПРАВКА «ЗАЛІЗЛА» У ФЕРМЕРСЬКИЙ ЗАКОН?

      Коментарі Вимкнено до ЯК СМЕРТЕЛЬНА ДЛЯ ЛІСУ ПОПРАВКА «ЗАЛІЗЛА» У ФЕРМЕРСЬКИЙ ЗАКОН?

В останній перед відпусткою сесійний тиждень, голосуючи за, здавалося б далекий до лісової галузі закон про стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств, і, мабуть, не читаючи поправок, депутати підписалися за знищення Читати далі »

2018-07-13_092417

ВОЛОДИМИР БОНДАР ПРО РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР ПРО РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Виступ заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря під час національного діалогу “Реформування лісового господарства: перспективи та наслідки”. Джерело: ДАЛРУ Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

2018-07-13_113457

ЛІС ТА РЕАЛІЗАЦІЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

      Коментарі Вимкнено до ЛІС ТА РЕАЛІЗАЦІЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

У рамках спеціального заходу Політичного форуму високого рівня, який відбувся нещодавно в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, розглянуто питання вкладу лісових екосистем світу в роботу щодо досягненню цілей сталого розвитку (ЦСР). Читати далі »

1

ВІДБУЛАСЯ ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ УМАНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛАСЯ ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ УМАНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

Днями в ДП “Уманське лісове господарство” відбулася звітно-виборча конференція трудового колективу. У заході взяли участь директор підприємства Іван Назаревич, голова Черкаської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Микола Опанасюк. Керівник Читати далі »

red-roses

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Щиро вітаємо з 55-річним ювілеєм Павла Григоровича Сидорука – завідувача сектору використання лісосировинних ресурсів та охорони праці обласного управління, який він відзначає 13 липня. Шановний Павле Григоровичу! Бажаємо Вам безмежного щастя Читати далі »

lisovi_pozhezhi

ЧИГИРИНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ: ХВИЛИНА ВОГНЮ ЗНИЩУЄ ПЛОДИ ДЕСЯТИЛІТЬ – БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

      Коментарі Вимкнено до ЧИГИРИНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ: ХВИЛИНА ВОГНЮ ЗНИЩУЄ ПЛОДИ ДЕСЯТИЛІТЬ – БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

Лісові пожежі завдають великої шкоди для лісу. Це стихійне явище майже стовідсотково є рукотворним, тобто за кожним загоранням стоїть людський фактор. іншими словами це значить, що діями одних рук, якими Читати далі »

2 - копия

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ОБЛАШТУВАЛИ КАЗБЕРОВУ КРИНИЦЮ У КВІТЧАНСЬКОМУ ЛІСІ

      Коментарі Вимкнено до КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ОБЛАШТУВАЛИ КАЗБЕРОВУ КРИНИЦЮ У КВІТЧАНСЬКОМУ ЛІСІ

У Корсунь-Шевченківському лісгоспі нещодавно завершили облаштування Казберової криниці. Знаходиться ця пам’ятки природи місцевого значення у Квітчанському лісництві (квартал 32, виділ 15) і має досить давню історію, яка  передається з покоління Читати далі »

DSC_0732

БУТИ ЧИ НІ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПАРКУ В ХОЛОДНОМУ ЯРУ?

      Коментарі Вимкнено до БУТИ ЧИ НІ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПАРКУ В ХОЛОДНОМУ ЯРУ?

Сільські громади обурені, що їхню думку влада ігнорує, і не чекають від реформ нічого хорошого. Роботи зі створення в Холодному Яру національного природного парку тривають з 2014 року. На думку Читати далі »