31427031_197595677705320_322393185974222848_n

НА СЬОГОДНІ ВЖЕ ВІДТВОРЕНО МАЙЖЕ 23 ТИС. ГА ЛІСІВ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР ПРО ХІД ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

      Коментарі Вимкнено до НА СЬОГОДНІ ВЖЕ ВІДТВОРЕНО МАЙЖЕ 23 ТИС. ГА ЛІСІВ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР ПРО ХІД ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

Станом на сьогодні вже висаджено майже 23 тис. га лісів на минулорічних зрубах та створено одну тисячу гектарів нових лісів. Про це сьогодні повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Читати далі »

123

У ПЕХІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ НА ЗВЕНИГОРОДЩИНІ ПРОДАЮТЬ ПОНАД 100 СОРТІВ ТРОЯНД

      Коментарі Вимкнено до У ПЕХІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ НА ЗВЕНИГОРОДЩИНІ ПРОДАЮТЬ ПОНАД 100 СОРТІВ ТРОЯНД

У Пехівському лісництві Звенигородського лісгоспу  виростили для продажу понад 10 тисяч саджанців троянд. Є в наявності майже 100 сортів  українських та закордонних колекцій. Продають лісівники посадматеріал високої якості – довговічні Читати далі »

DSC04527

УЧНІ ЯСНОЗІРСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ДБАЮТЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

      Коментарі Вимкнено до УЧНІ ЯСНОЗІРСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ДБАЮТЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

З року в рік, щовесни корсунь-шевченківські лісівники прибирають та озеленюють навколишні території, щоб переконати оточуючих, що довкола має бути чисто та зелено. Допомагають їм незмінні помічники – учні Яснозірського шкільного Читати далі »

DSC_0138

ГЕРОНИМІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИСАДИЛИ ПІВГЕКТАРА СОСНОВОГО ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ГЕРОНИМІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИСАДИЛИ ПІВГЕКТАРА СОСНОВОГО ЛІСУ

До акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” долучилися учні Черкаського шкільного лісництва – школярі Геронимівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Висаджували ліс юні природолюби разом з лісівниками у Дахнівському лісництві. “Завжди Читати далі »

g4260-6

НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА – РОЗВОДИТИ ВОГОНЬ У ЛІСІ ЗАБОРОНЕНО!

      Коментарі Вимкнено до НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА – РОЗВОДИТИ ВОГОНЬ У ЛІСІ ЗАБОРОНЕНО!

На Черкащині триває пожежонебезпечний період. Наразі в лісах області утримується висока (4 клас) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. З огляду на вищезазначене, лісівники звертаються до мешканців області з проханням Читати далі »

5 (1)

ВІДЕО ТК «ВІККА». НА КАМ’ЯНЩИНІ ХОЛОДНИЙ ЯР ПОПОВНИЛИ ДВОМА ТИСЯЧАМИ МОЛОДИХ ДУБІВ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК «ВІККА». НА КАМ’ЯНЩИНІ ХОЛОДНИЙ ЯР ПОПОВНИЛИ ДВОМА ТИСЯЧАМИ МОЛОДИХ ДУБІВ

«На Кам’янщині Холодний Яр поповнили двома тисячами молодих дубів. Об’єднала зелена справа добродіїв – від школярів до найвищих черкаських чинів…» Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

media-share-0-02-04-c8f052a369040b263cf1f8164493706faf98b4c0b43263a90bb5df6590d26147-019ce5df-268f-49be-bfd8-c7f03d2480ad

ЮНІ ПРИРОДОЛЮБИ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЛІСИ ЧИГИРИНСЬКОГО КРАЮ

      Коментарі Вимкнено до ЮНІ ПРИРОДОЛЮБИ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЛІСИ ЧИГИРИНСЬКОГО КРАЮ

Ряд заходів із залученням підростаючого покоління організували лісівники Чигиринського лісгоспу. Вже кілька років поспіль учні Чорнявської загальноосвітньої школи долучаються до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Тож і цього Читати далі »

c541e6f7a4913d8b4fc45c3a795ccd99

В РАМКАХ АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ» СМІЛЯНСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИСАДИЛИ ПЛАНТАЦІЮ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

      Коментарі Вимкнено до В РАМКАХ АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ» СМІЛЯНСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИСАДИЛИ ПЛАНТАЦІЮ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

До Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» у Смілянському лісгоспі традиційно долучились учні Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2, члени шкільного лісництва. Дві тисячі сіянців сосни звичайної висадили школярі Читати далі »

2

ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ЗНАЙОМИЛИСЯ З ДІЯЛЬНІСТЮ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ТА ВИСАДИЛИ СОСНОВИЙ ЛІС У ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

      Коментарі Вимкнено до ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ЗНАЙОМИЛИСЯ З ДІЯЛЬНІСТЮ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ТА ВИСАДИЛИ СОСНОВИЙ ЛІС У ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

На базі ДП “Черкаське лісове господарство” відбулася робоча поїздка громадських активістів Черкащини для ознайомлення з веденням лісового господарства на підприємстві. Участь у заході взяли члени Робочої групи з розгляду актуальних Читати далі »

2

ДО ДНЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ДНЯ ДОВКІЛЛЯ ПРАЦІВНИКИ СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ПРИБРАЛИ ЛІСОВІ МАСИВИ

      Коментарі Вимкнено до ДО ДНЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ДНЯ ДОВКІЛЛЯ ПРАЦІВНИКИ СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ПРИБРАЛИ ЛІСОВІ МАСИВИ

Щороку навесні кожен дивується та обурюється через засмічення лісів горами побутового та будівельного сміття. Купи пластику всіх видів, скло, бляшанки та інший усілякий непотріб після сходження снігового покриву вражають своїми Читати далі »

IMG_4724

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ЛІСГОСП: «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

      Коментарі Вимкнено до КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ЛІСГОСП: «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

Керівництво Корсунь-Шевченківської райради та райдержадміністрації, учні Яснозірського шкільного лісництва разом із корсунь-шевченківськими лісівниками взяли участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Спільними зусиллями  лісівники, юні природолюби та районні керманичі Читати далі »

3

«МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ» – КЕРІВНИЦТВО ОБЛАСТІ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ

      Коментарі Вимкнено до «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ» – КЕРІВНИЦТВО ОБЛАСТІ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ

Понад півгектара нового лісу висадили минулими вихідними в Холодному Яру. Усе це в межах всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Її на Черкащині підтримують щороку. Участь в акції взяли Читати далі »