1-8

МАЙЖЕ 100 ГЕКТАРІВ ЛІСУ ВИСАДЯТЬ ЦЬОГОРІЧ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ

      Коментарі Вимкнено до МАЙЖЕ 100 ГЕКТАРІВ ЛІСУ ВИСАДЯТЬ ЦЬОГОРІЧ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ

З настанням сприятливих погодних умов у ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» розпочнеться весняна лісокультурна кампанія. Нині ж лісівники активно готуються до цієї надважливої справи. На 2018 рік у Корсунь-Шевченківському лісгоспі заплановано Читати далі »

28056060_1192607170875270_8195820037288692122_n

27 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ЗА 2017 РІК

      Коментарі Вимкнено до 27 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ЗА 2017 РІК

27 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря (завантажити). Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх Читати далі »

2018-02-19_143149

ВІДЕО ТК “УКРАЇНА”. ЧОТИРИ ТИСЯЧІ ГЕКТАРІВ ЛІСУ ПОШКОДИЛИ ХУРТОВИНИ ТА СНІГОЛАМИ НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК “УКРАЇНА”. ЧОТИРИ ТИСЯЧІ ГЕКТАРІВ ЛІСУ ПОШКОДИЛИ ХУРТОВИНИ ТА СНІГОЛАМИ НА ЧЕРКАЩИНІ

«Чотири тисячі гектарів пошкодженого лісу – на Черкащині підраховують збитки січневих хуртовин та сніголамів, які валили сосни тисячами. Що робитимуть із цими стовбурами та скільки треба часу, щоб відновити дерева – Читати далі »

Roses-Home-1

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Щиро вітаємо з 50-річним ювілеєм Віктора Дмитровича Харченка – лісничого Будянського лісництва Смілянського лісгоспу, який він відзначає 20 лютого. Шановний Вікторе Дмитровичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, родинного щастя й Читати далі »

8-part Wall Mural

РІШЕННЯ ВИЇЗНОГО ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ВРУ З ПИТАННЯ “ПРОБЛЕМАТИКА РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

      Коментарі Вимкнено до РІШЕННЯ ВИЇЗНОГО ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ВРУ З ПИТАННЯ “ПРОБЛЕМАТИКА РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

13.02.2018р. відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на тему: “Проблематика реформування лісового господарства України”. Рішення Комітету можна завантажити тут: “Про результати виїзного Читати далі »

DSC_2376

ВІДЕО “24 КАНАЛ”: ЖАХЛИВІ НАСЛІДКИ НЕГОДИ: ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ДОСІ ЛІКВІДОВУЮТЬ РЕЗУЛЬТАТИ СІЧНЕВИХ СНІГОПАДІВ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО “24 КАНАЛ”: ЖАХЛИВІ НАСЛІДКИ НЕГОДИ: ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ДОСІ ЛІКВІДОВУЮТЬ РЕЗУЛЬТАТИ СІЧНЕВИХ СНІГОПАДІВ

“Жителі Черкащини досі оговтуються від січневої негоди. Тоді від сніголаму постраждали дерева на площі понад 4 тисячі гектарів у 5 лісових господарствах області. Цей збиток уже назвали наймасштабнішим за останні Читати далі »

2018-02-16_133131

СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП: ПІДГОДІВЛЯ ДИКИХ ТВАРИН ВЗИМКУ – ЗАПОРУКА ЇХ ЗБЕРЕЖЕННЯ

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП: ПІДГОДІВЛЯ ДИКИХ ТВАРИН ВЗИМКУ – ЗАПОРУКА ЇХ ЗБЕРЕЖЕННЯ

Підгодівля диких звірів взимку – важливий захід, який проводиться Смілянським мисливським господарством щорічно, адже тварини, що мешкають в лісі, потребують не тільки природних кормів, а й мінеральних солей, необхідних для Читати далі »

DSC_2421

ВІДЕО “5 КАНАЛ”. НА ЧЕРКАЩИНІ ЛІКВІДОВУЮТЬ НАСЛІДКИ ДЕРЕВОПАДУ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО “5 КАНАЛ”. НА ЧЕРКАЩИНІ ЛІКВІДОВУЮТЬ НАСЛІДКИ ДЕРЕВОПАДУ

“На Черкащині досі ліквідовують наслідки січневого сніголаму. Тоді в області випало до півмеира снігу. Як наслідок – найбільший за останні десятиліття деревопад. Уже місяць співробітники лісгоспіів розпилюють та вивозять деревину, Читати далі »

IMG_9314 - копия

ВІТАЄМО З  ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З  ЮВІЛЕЄМ!

Щиро вітаємо з 60-річним ювілеєм Голодецького Василя Івановича – лісничого Монастирищенського лісництва Уманського лісгоспу, який він відзначає 17 лютого. Шановний Василю Івановичу! Бажаємо міцного богатирського здоров’я, молодечого запалу, світлого оптимістичного Читати далі »

DSC_2419

ВІДЕО ТК “ICTV”. СОСНИ ЛАМАЛИСЬ, ЯК СІРНИКИ. ЩО НАРОБИВ СНІГОПАД НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК “ICTV”. СОСНИ ЛАМАЛИСЬ, ЯК СІРНИКИ. ЩО НАРОБИВ СНІГОПАД НА ЧЕРКАЩИНІ

“Січневий снігопад буквально викосив дерева у п’яти лісгоспах області. Черкаському дісталося найбільше. Остаточних підрахунків ще немає, але вже перші обстеження виявили понад півтори тисячі гектарів пошкодженої деревини тільки у Черкаському Читати далі »

DSC13281

В ОБЛАСТІ ПОСИЛЯТЬ КОНТРОЛЬ ЗА ОХОРОНОЮ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до В ОБЛАСТІ ПОСИЛЯТЬ КОНТРОЛЬ ЗА ОХОРОНОЮ ЛІСІВ

 Про це йшлося під час наради в ОДА, котру провів перший заступник очільника області Віталій Коваль. Планують, зокрема, посилити заходи з додержання законодавства у лісовій галузі. Це передбачено прийнятим торік Читати далі »

27749999_2328070033885246_4061861912871301731_n

ВОЛОДИМИР БОНДАР РОЗПОВІВ ПРО УДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР РОЗПОВІВ ПРО УДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНОЇ БАЗИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Під час виїзного засідання аграрного Комітету Верховної Ради України, яке відбулося 13 лютого у Львові, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар розповів про удосконалення нормативно-правової бази лісового господарства. Читати далі »