2

У РУСЬКОПОЛЯНСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ЗРОСТАЄ 1,8 МІЛЬЙОНА СІЯНЦІВ СОСНИ

      Коментарі Вимкнено до У РУСЬКОПОЛЯНСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ЗРОСТАЄ 1,8 МІЛЬЙОНА СІЯНЦІВ СОСНИ

У розсаднику Руськополянського лісництва Черкаського лісгоспу на площі в 1,5 га зростає понад 1,8 млн. сіянців сосни звичайної. Це лісовий розсадник, що забезпечить структурні підрозділи підприємства посадковим матеріалом під час Читати далі »

natspark_gomolshanskie_lesa_ukraina_650x410

ПРОФСПІЛКА ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ ЗАКЛИКАЛА НЕ ДОПУСТИТИ СТВОРЕННЯ ЄДИНОГО ПІДПРИЄМСТВА-МОНОПОЛІСТА

      Коментарі Вимкнено до ПРОФСПІЛКА ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ ЗАКЛИКАЛА НЕ ДОПУСТИТИ СТВОРЕННЯ ЄДИНОГО ПІДПРИЄМСТВА-МОНОПОЛІСТА

У процесі реформування лісового господарства має бути забезпечена прозорість створення відповідної Стратегії та закладені основні принципи розвитку галузі. Про це йдеться в Резолюції та зверненні до керівництва держави Всеукраїнських зборів Читати далі »

5-2014

ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ЗАГОТОВИЛИ 36 ТОНН ЛІСОВОГО НАСІННЯ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ЗАГОТОВИЛИ 36 ТОНН ЛІСОВОГО НАСІННЯ

Лісівники Черкащини готуються до наступної лісокультурної кампанії – збирають урожай лісового насіння. Наразі лісові господарства області заготовили 35,97 тонн жолудя та горіха чорного, чим практично виконали заплановані завдання. У лісгоспах Читати далі »

e8445896f406888ecd8f342ad7fafd45_1451316184_extra_large

ПРЕЗИДЕНТ ДОРУЧИВ РОЗРОБИТИ ЗАХОДИ ІЗ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ОБ’ЄКТІВ ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ПРЕЗИДЕНТ ДОРУЧИВ РОЗРОБИТИ ЗАХОДИ ІЗ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ОБ’ЄКТІВ ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Президент Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів розробити низку заходів щодо забезпечення сталого природокористування, розвитку лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового Читати далі »

DSC_1410

УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИРОЩУЮТЬ СІЯНЦІ ДУБА ДЛЯ МАЙБУТНЬОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИРОЩУЮТЬ СІЯНЦІ ДУБА ДЛЯ МАЙБУТНЬОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

У Потаському лісництві Уманського лісгоспу вирощують якісний посадковий матеріал для весняної лісокультурної кампанії. Під час цьогорічної інвентаризації тут нарахували 200 тис. штук сіянців, що цілком достатньо для забезпечення власних потреб Читати далі »

23781970_1484185395009020_665032660_n

23 ЛИСТОПАДА – ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗБОРИ ПРОФСПІЛКИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ЩОДО СХВАЛЕННЯ УРЯДОМ СТРАТЕГІЇ РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

      Коментарі Вимкнено до 23 ЛИСТОПАДА – ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗБОРИ ПРОФСПІЛКИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ЩОДО СХВАЛЕННЯ УРЯДОМ СТРАТЕГІЇ РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

23 листопада 2017 року відбудуться Всеукраїнські збори профспілкового активу лісогосподарської галузі, на яких розглядатиметься питання щодо позиції Профспілки у зв’язку із схваленням Кабінетом Міністрів України Стратегії реформування лісового господарства на Читати далі »

nez-rub-13 (1)

ЛІСІВНИКАМИ ЧЕРКАЩИНИ ЗДІЙСНЕНО ПОНАД ПІВТИСЯЧІ РЕЙДІВ З ОХОРОНИ ДЕРЖЛІСФОНДУ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКАМИ ЧЕРКАЩИНИ ЗДІЙСНЕНО ПОНАД ПІВТИСЯЧІ РЕЙДІВ З ОХОРОНИ ДЕРЖЛІСФОНДУ

Для запобігання незаконним рубкам державною лісовою охороною лісгоспів постійно проводиться ряд заходів. У лісах, підпорядкованих Черкаському ОУЛМГ, патрулювання здійснюють 20 рейдових бригад. Цьогоріч проведено 525 рейдів з охорони державного лісового Читати далі »

DSC_1737

НАУКОВЦІ НУБІП УКРАЇНИ ПРОВЕЛИ ДЛЯ ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ НАВЧАЛЬНО-ТЕМАТИЧНИЙ СЕМІНАР

      Коментарі Вимкнено до НАУКОВЦІ НУБІП УКРАЇНИ ПРОВЕЛИ ДЛЯ ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ НАВЧАЛЬНО-ТЕМАТИЧНИЙ СЕМІНАР

Для лісівників Черкащини минулого тижня був проведений семінар з підвищення кваліфікації для працівників державної лісової охорони держлісгоспів. Проводили його почесні гості, науковці Національного університету  біоресурсів і природокористування України: директор Навчально-наукового Читати далі »

maxresdefault

РАДІО “РОСЬ”. ПРОГРАМА ПРО ТЕ, ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ

      Коментарі Вимкнено до РАДІО “РОСЬ”. ПРОГРАМА ПРО ТЕ, ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ

У програмі “Між нами” на радіо “Рось”  взяв участь начальник відділу лісового та мисливського господарства Черкаського ОУЛМГ Валентин Швець. Тема розмови – грибний сезон  та отруєння грибами. Черкаське обласне управління лісового Читати далі »

4509461_32110f6f

НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПРОСЯТЬ ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАТВЕРДЖЕНУ УРЯДОМ СТРАТЕГІЮ РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

      Коментарі Вимкнено до НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПРОСЯТЬ ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАТВЕРДЖЕНУ УРЯДОМ СТРАТЕГІЮ РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

17 народних депутатів від різних фракцій і груп звернулися до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням не допустити реалізації Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року та переглянути її Читати далі »

DSC_1719

ДЛЯ ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР ЩОДО ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ

      Коментарі Вимкнено до ДЛЯ ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР ЩОДО ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ

16 листопада для лісівників Черкащини спеціалістами Управління Держпраці у Черкаській області було проведено семінар.  На захід були запрошені головні інженери, головні бухгалтери, інженери з охорони праці, інспектори з кадрів управління Читати далі »

атестація

ДОСВІД, ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ҐРУНТОВНИМИ ЗНАННЯМИ – У КАНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ АТЕСТАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ

      Коментарі Вимкнено до ДОСВІД, ПІДТВЕРДЖЕНИЙ ҐРУНТОВНИМИ ЗНАННЯМИ – У КАНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ АТЕСТАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ

Наприкінці жовтня цього року у Державному підприємстві «Канівське лісове господарство» згідно з положеннями Колективного договору між адміністрацією підприємства та трудовим колективом пройшли атестацію помічники лісничих та майстри лісу всіх п’яти Читати далі »