ШПОЛЯНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО: ДЕ ДУБИ МОВЧАТЬ ВЕЛИЧАВО

      Коментарі Вимкнено до ШПОЛЯНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО: ДЕ ДУБИ МОВЧАТЬ ВЕЛИЧАВО

Про що розповіла давня карта Карту знайшли кілька років тому в архіві на горищі лісництва. Датована вона 1928-м роком і має назву «План лісонасаджень Шполянської лісової дачі Златопіського лісництва Шевченківської Читати далі »

НІКОМУ НЕ ВДАСТЬСЯ ПРИВАТИЗУВАТИ ЛІСОВУ ГАЛУЗЬ

      Коментарі Вимкнено до НІКОМУ НЕ ВДАСТЬСЯ ПРИВАТИЗУВАТИ ЛІСОВУ ГАЛУЗЬ

Інтерв’ю Миколи Колісниченка Редакція газети “Природа і суспільство” відкриває нову рубрику, у якій вестиме розмову з колишніми керівниками лісової галузі. Сьогодні гість редакції Голова Державного комітету лісового господарства України в Читати далі »

ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОНАННЯ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ РОБІТ РОЗГЛЯНУЛИ ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ НА ВИРОБНИЧІЙ НАРАДІ

      Коментарі Вимкнено до ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОНАННЯ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ РОБІТ РОЗГЛЯНУЛИ ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ НА ВИРОБНИЧІЙ НАРАДІ

Днями на базі Стеблівського лісництва ДП «Лисянське лісове господарство» відбулася виїзна нарада під керівництвом директора підприємства В’ячеслава Шако, за участю спеціалістів лісгоспу, лісничих і помічників лісничих. Під час наради учасники Читати далі »

ПІДСУМКИ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ В ЛІСАХ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ПІДСУМКИ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ В ЛІСАХ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ

По закінченню пожежонебезпечного періоду у Корсунь-Шевченківському лісгоспі підбивають підсумки роботи в цьому напрямку. За словами директора підприємства Василя Яценка, злагоджено та результативно спрацювали корсунь-шевченківські лісівники. Тож завдяки цьому, та зважаючи  Читати далі »

В УМАНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ЛІСОКУЛЬТУРНА НАРАДА

      Коментарі Вимкнено до В УМАНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ЛІСОКУЛЬТУРНА НАРАДА

Днями в Уманському лісгоспі відбулася виїзна лісокультурна нарада, в якій взяли участь головний лісничий Уманського лісгоспу Анатолій Гусак, інженер лісових культур Уманського лісгоспу Галина Устенко, начальник відділу лісового господарства Уманського Читати далі »

СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВСТАНОВИЛИ ПРИРОДООХОРОННИЙ МОТИВАЦІЙНИЙ СТЕНД

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВСТАНОВИЛИ ПРИРОДООХОРОННИЙ МОТИВАЦІЙНИЙ СТЕНД

Забруднення лісів – проблема, з якою лісівникам боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про неприпустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, мешканці міст і прилеглих Читати далі »

ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. НА ЧЕРКАЩИНІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ОСІННЯ ЛІСОКУЛЬТУРНА КАМПАНІЯ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. НА ЧЕРКАЩИНІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ОСІННЯ ЛІСОКУЛЬТУРНА КАМПАНІЯ

12 тисяч сіянців сосни звичайної та дуба висадили працівники Дубіївського лісництва Черкаського лісгоспу на площі 1,8 га. Це останній етап осінньої лісовідновлювальної кампанії на Черкащині. Зі слів начальника обласного управління Читати далі »

У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВИСАДЖУЮТЬ ЛІС МЕХАНІЗОВАНО

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВИСАДЖУЮТЬ ЛІС МЕХАНІЗОВАНО

У Черкаському лісгоспі цієї осені створили 50 гектарів лісових культур. Більшість з них – механізовано. Кілька років тому лісопосадкову машину почали застосовувати у Дубіївському лісництві. Результатом, якістю та приживлюваністю лісових Читати далі »

“БРИТАНСЬКЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З УКРАЇНСЬКИМ ЛІСОМ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ”, – ЮРІЙ МАРЧУК

      Коментарі Вимкнено до “БРИТАНСЬКЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З УКРАЇНСЬКИМ ЛІСОМ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ”, – ЮРІЙ МАРЧУК

В ефірі телеканалу Espreso.tv Юрій Марчук – голова Товариства лісівників України: “Британське дослідження щодо ситуації з українським лісом не відповідає дійсності” Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

ХОЛОД З ПІВНІЧНОЇ АТЛАНТИКИ ДІСТАНЕТЬСЯ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ХОЛОД З ПІВНІЧНОЇ АТЛАНТИКИ ДІСТАНЕТЬСЯ ЧЕРКАЩИНИ

Блокуючий потужний антициклон над Україною забезпечує надходження до Черкащини вологи із холодного східного материка. Поєднання вночі високої вологості, туманів та невеликих морозів створює відчуття майже зимового холоду.  У суботу вдень антициклон Читати далі »

ЖОДНОЇ ПОЖЕЖІ НЕ ЗАФІКСУВАЛИ У КАНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЗА ВЕСНЯНО-ЛІТНІЙ СЕЗОН-2018

      Коментарі Вимкнено до ЖОДНОЇ ПОЖЕЖІ НЕ ЗАФІКСУВАЛИ У КАНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЗА ВЕСНЯНО-ЛІТНІЙ СЕЗОН-2018

Як повідомила інженер з охорони і захисту лісу ДП «Канівське лісове господарство» Інна Немаш, важливу роль у тому, що жодне дерево на площі у 26293 гектари не постраждало від «червоного Читати далі »

ПІДСУМКИ РОБОТИ ТА ГОТОВНІСТЬ ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ РОЗГЛЯНУЛИ НА КОЛЕГІЇ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ПІДСУМКИ РОБОТИ ТА ГОТОВНІСТЬ ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ РОЗГЛЯНУЛИ НА КОЛЕГІЇ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ

Під керівництвом начальника управління Олександра Дзюбенка 7 листопада відбулася розширена колегія обласного управління за участю директорів лісгоспів та головних спеціалістів управління. У ході засідання лісівники Черкащини проаналізували основні результати фінансово-господарської Читати далі »