ЛІСІВНИКИ – ДЕПУТАТИ МІСЦЕВИХ РАД

    

На виборах до місцевих рад, що відбулися 25 жовтня 2015 року, було обрано депутатами 39 працівників державних лісогосподарських підприємств області.

Золотоніський лісгосп

1. Міщенко Ігор Віталійович, головний лісничий – депутат Коробівської сільської ради.

2. Ільченко Анатолій Миколайович, лісничий Деньгівського лісництва – депутат Деньгівської сільської ради.

3. Анохіна Лариса Михайлівна, бухгалтер Деньгівського лісництва – депутат Деньгівської сільської ради.

4. Храпко Тетяна Іванівна, бухгалтер Ліплявського лісництва – депутат Ліплявської сільської ради.

5. Лисак Віталій Вікторович, майстер лісу Ліплявського лісництва – депутат Ліплявської сільської ради.

6. Орисенко Іван Васильович, майстер лісу Вільхівського лісництва – депутат Вільхівської сільської ради.

7. Циганник Юрій Васильович, водій ремонтно-механічного цеху – депутат Вільхівської сільської ради.

Кам`янський лісгосп

1. Цибуля Олександр Володимирович, лісничий Капітанівського лісництва – депутат Новомиргородської сільської ради Кіровоградської області.

2. Пилипась Олександр Іванович, помічник лісничого Креселецького лісництва – депутат Мельниківської сільської ради.

3. Білан Анатолій Миколайович, майстер лісу Креселецького лісництва – депутат Жаботинської сільської ради.

4. Без`пятко Петро Іванович, майстер лісу Креселецького лісництва – депутат Лубенської сільської ради.

5. Музиченко Сергій Миколайович, майстер лісу Тимошівського лісництва – депутат Тимошівської сільської ради.

Канівський лісгосп

1.Свитка Микола Олександрович, майстер лісу Бучацького лісництва – депутат Потапцівської сільської ради.

2. Донченко Микола Васильович, майстер лісу Бучацького лісництва – депутат Григорівської сільської ради.

3. Півень Юрій Іванович, майстер лісу Софіївського лісництва – депутат Софіївської сільської ради.

4.Прокопенко Михайло Михайлович, майстер лісу Софіївського лісництва – депутат Софіївської сільської ради.

5. Майстренко Сергій Миколайович, майстер лісу Канівського лісництва – депутат Канівської районної ради.

6.Коваль Іван Іванович, майстер лісу Михайлівського лісництва – депутат Хмільнянської сільської ради.

Корсунь-Шевченківський лісгосп

1.Буруль Леонід Васильович, лісничий Яснозірського лісництва – депутат Яснозірської сільської ради.

2. Скалько Володимир Миколайович, майстер лісу Яснозірського лісництва – депутат Яснозірської сільської ради.

3.Василенко Володимир Олександрович, майстер лісу Яснозірського лісництва – депутат Яснозірської сільської ради.

4. Демченко Володимир Васильович, майстер лісу Яснозірського лісництва – депутат Черкаської районної ради.

Смілянський лісгосп

  1. Савченко Іван Миколайович, майстер лісу Мліївського лісництва – депутат Драбівської сільської ради.

2. Шарко Юрій Васильович, майстер лісової пожежної станції Городищенського лісництва – депутат Вербівської сільської ради.

3.Зінченко Василь Сергійович, майстер лісу Городищенського лісництва – депутат Мліївської сільської ради.

4. Маляренко Олександр Вікторович, майстер лісу Сунківського лісництва – депутат Плескачівської сільської ради.

5. Кисилічин Олександр Вікторович, лісничий Володимирівського лісництва – депутат Смілянської районної ради.

6. Грозний Валерій Вікторович, механік лісопункту – депутат Смілянської районної ради.

Уманський лісгосп

1. Голодецький Василь Іванович, лісничий Монастирищенського лісництва – депутат Монастирищенської міської ради.

2. Клочан Віктор Валерійович, лісоруб Маньківського лісництва – депутат Маньківської районної ради.

3. Гончар Михайло Віталійович, головний механік – депутат Синицької сільської ради.

4. Рудий Олександр Анатолійович, помічник лісничого Синицького лісництва – депутат Синицької сільської ради.

5. Палюх Михайло Олександрович, лісоруб Жашківського лісництва – депутат Конельсько-Попівської сільської ради.

Черкаський лісгосп

1. Райда Анатолій Юрійович, майстер лісу Дубіївського лісництва – депутат Дубіївської сільської ради.

Чигиринський лісгосп

1. Макарюк Михайло Петрович, лісничий Матвіївського лісництва – депутат Матвіївської сільської ради.

2. Поліщук Володимир Васильович, тракторист Матвіївського лісництва – депутат Матвіївської сільської ради.

3. Ботвенко Володимир Петрович, майстер лісу Матвіївського лісництва – депутат сільської ради.

4. Вовченко Сергій Іванович, майстер лісу Яничанського лісництва – депутат Іванівської сільської ради.