ШКІЛЬНІ ЛІСНИЦТВА

    

1.Звенигородський лісгосп
Ризинська загальноосвітня школа I-III ступенів
Відповідальна особа – помічник лісничого Пехівського лісництва Бойко Микола Мефодійович
Вчитель – Бойко Валентина Василівна

2.Золотоніський лісгосп
Коробівський навчально-виховний комплекс I-III ступенів
Відповідальна особа – головний лісничий Міщенко Ігор Віталійович
Вчитель – Бабцова Олександра Андріївна

3.Кам`янський лісгосп
Тимошівська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Кароля Шимановського
Відповідальна особа – лісничий Тимошівського лісництва Діденко В`ячеслав Миколайович
Вчитель – Погоріла Світлана Олександрівна

4.Канівський лісгосп
Шелепуська загальноосвітня школа I-III ступенів
Відповідальна особа – інженер лісових культур Жила Інна Ігорівна
Вчитель – Віроцька Людмила Михайлівна

5.Канівський лісгосп 
КЗ “Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Черкаської обласної ради Черкаської області

Відповідальна особа – інженер лісових культур Жила Інна Ігорівна
Вчитель – Янченкова Валентина Іванівна

6.Корсунь-Шевченківський лісгосп
Яснозірська загальноосвітня школа I-III ступенів
Відповідальна особа – лісничий Яснозірського лісництва Буруль Леонід Васильович
Вчитель – Шаповал Зоя Миколаївна

7.Лисянський лісгосп
Лисянська загальноосвітня школа I-III ступенів №2
Відповідальна особа – головний лісничий Марусіч Віталій Іванович
Вчитель – Щербина Галина Миколаївна

8.Смілянський лісгосп
Балаклеївська загальноосвітня школа I-II ступенів №2
Відповідальна особа –  майстер лісорозсадника Мінченко Надія Володимирівна
Вчитель – Живиця Інна Олександрівна

9.Смілянський лісгосп 
Опорний навчальний заклад – Городищенська загальноосвітня школа  I-III ступенів №3
Відповідальна особа – помічник лісничого Городищенського лісництва Харченко Олександр Вікторович
Вчитель – Поліщук Тетяна Іванівна

10.Уманський лісгосп
Мошурівська загальноосвітня школа I-III ступенів
Відповідальна особа – інженер лісових культур Устенко Галина Миколаївна
Вчитель – Дмитрієва Світлана Василівна

11.Черкаський лісгосп
Геронимівська загальноосвітня школа I-III ступенів
Відповідальна особа – головний лісничий  Левицький Станіслав Анатолійович
Вчитель – Холодницька Мілена Леонідівна

12.Чигиринський лісгосп
Чигиринський навчально-виховний комплекс I-III ступенів №3
Відповідальна особа – головний лісничий Перов Сергій Григорович
Вчитель – Кобиляцька Лариса Федорівна

 

АРХІВ НОВИН ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ