ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЗВЕНИГОРОДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”

    

logoПлекаємо ліси Шевченкового краю!

5

Розташування підприємства

Лісовий фонд ДП «Звенигородське лісове господарство» розміщений на території Звенигородського, Катеринопільського, Шполянського і частково Тальнівського, Лисянського та Городищенського районів.

Історія створення

Підприємство організоване у 1929 році. Державне підприємство «Звенигородське лісове господарство» засноване на державній власності, діючу назву отримано згідно наказу Держкомлісгоспу України №96 від 03.02.2005 року і підпорядковується Черкаському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Структурні підрозділи

На території підприємства функціонує 6 лісництв: Вільхівецьке, Катеринопільське, Козачанське, Хлипнівське, Пехівське і Шполянське, а також автотранспортний цех, нижній склад та цех переробки.

Площа лісового фонду

 Загальна площа лісового фонду складає 26 тис. гектарів. Загальна площа вкрита лісовою рослинністю – 24 382 га.
dgrm1 dgrm2

Колектив лісгоспу

Чисельність працівників лісгоспу складає 236 осiб, в т.ч. 60 працівників лісової охорони (станом на 1.12.2015).

Основні напрямки діяльності підприємства

Основною метою діяльності ДП «Звенигородське лісове господарство» є організація ведення лісового господарства, яка спрямована на відтворення і збільшення лісів шляхом лісовідновлення і лісорозведення, охорону і захист лісових насаджень, раціональне використання лісових ресурсів, а також охорону, відтворення та раціональне використання державного мисливського фонду на території угідь, закріплених за підприємством.

Щорічно лісгоспом створюється близько 160 га лісових культур, у тому числі 45 га нових лісів. Для забезпечення проведення цих робіт кожного року заготовлюється 7,5 тонн лісового насіння. У постійних і тимчасових розсадниках щорічно вирощується 1 млн. 400 тис. стандартних сіянців, чим цілковито забезпечується потреба в посадковому матеріалі.

Щорічно проводиться близько 460 га рубок для поліпшення якісного складу лісів, в т.ч. рубок догляду за лісом 350 га. Щорічна розрахункова лісосіка на рубки головного користування, по підприємству, становить 42 тис. кбм. ліквідної деревини. .

Об’єкти природно-заповідного фонду

Площа земель природно-заповідного фонду становить 169 га. Територія лісового фонду лісгоспу багата цікавими історичними та природними об’єктами. Серед них заповідне урочище місцевого значення «Дар’ївський парк», ботанічні заповідники – «Пехівський», «Кайтанівський» та «Хлипнівський», гідрологічні заповідники «Провороцький», «Бученівський» і «Губський», а також вікові дерева дуба, бука та каштана на території Шполянського та Хлипнівського лісництв.

Директор
Проценко Анатолій Петрович

Біографічна довідка

Проценко

Послуги

  • консультації з реконструкції лісових насаджень (в тому числі парків, лісосмуг);.
  • відвід в рубку дерев та виписки лісорубних квитків;
  • організація полювання;
  • розміщення бджолиних пасік для медозбору;
  • озеленення міст, сіл, парків.

Продукція

Дрова паливні, дрова технологічні, ліс будівельний, дошка різних порід, паркет європейської якості, садивний матеріал лісових порід, садивний матеріал декоративних порід.

Фінансово-економічні результати

Статут підприємства

Контакти

Адреса: 20240, с. Козацьке Звенигородського району Черкаської області, пров. Жовтневий, буд. 1а.

тел.: (04740) 2-23-65

факс: (04740) 2-24-45

Тел. відділу маркетингу та реалізації: (04740) 2-24-32

e-mail: zven@lis-ck.gov.ua

сторінка у facebook

АРХІВ НОВИН ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ