ВІДОМОСТІ ПРО ВАКАНСІЇ

    

Наразі в обласному управлінні не оголошено конкурс на вакантні посади.

21.08.2018р. За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу лісового та мисливського господарства Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, переможцем визначено Левицького Станіслава Анатолійовича; на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і звітності Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, переможцем визначено Білич Ольгу Олексіївну.


24.07.2018р. За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу економіки, фінансів та юридичного забезпечення Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, переможцем визначено Янка Олександра Васильовича


11.05.2017р. За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу економіки, фінансів та юридичного забезпечення Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, переможцем визначено Діденко Яну Михайлівну.