СТРУКТУРА АПАРАТУ УПРАВЛІННЯ

    

Керівництво 

Начальник

ДЗЮБЕНКО
Олександр Миколайович

dzyubenko@lis-ck.gov.ua

37-03-75

Перший заступник

ГОРДА
Василь Іванович

gorda@lis-ck.gov.ua

37-94-87

Заступник

РИЖКОВ
Микола Федорович

rmf@lis-ck.gov.ua

37-02-39

Відділ економіки, фінансів та юридичного забезпечення 

Начальник відділу

СОЛТИСІК
Лариса Миколаївна

L.Soltysik@lis-ck.gov.ua

37-20-61

Заступник начальника відділу

ОНІЩЕНКО
Любов Іванівна

L.Onischenko@lis-ck.gov.ua

37-20-61

Відділ бухгалтерського обліку та звітності 

Начальник відділу –
головний бухгалтер

ТИМЧЕНКО
Ірина Іванівна

buh@lis-ck.gov.ua

45-05-14

Головний спеціаліст

БОГОМАЗ
Алла Василівна

buh@lis-ck.gov.ua

45-05-14

Відділ лісового та мисливського господарства 

Начальник відділу

ШВЕЦЬ
Валентин Миколайович

V.Shvec@lisgosp.com.ua

37-00-72

Головний спеціаліст

МИКОЛАЄЦЬ
Валентин Іванович

lis-res@lis-ck.gov.ua

37-00-72

Головний спеціаліст

ЛЕВИЦЬКИЙ
Анатолій Юхимович

A.Levyckiy@lisgosp.com.ua

37-00-72

Головний спеціаліст

РИБАЛКА
Володимир Валерійов
ич

Rybalka.v@ukr.net

37-42-88

Головний спеціаліcт

ГУЛИК
Ігор Тимофійович

mysl@lis-ck.gov.ua

37-42-88

Провідний спеціаліст

БИХАЛО
Микола Петрович

bmp@lis-ck.gov.ua

37-00-72

Провідний спеціаліcт

КІСІЛЬОВ
Андрій Олегович

a.kis@lis-ck.gov.ua

37-42-88

Сектор використання лісосировинних ресурсів та охорони праці 

Завідувач сектору

СИДОРУК
Павло Григорович

p.sydoruk@lisgosp.com.ua

37-01-58

Головний спеціаліст

ЛЕЩИШИН
Михайло Ігорович

M.Leshchyshyn@lisgosp.com.ua

37-01-58

Головний спеціаліст

ОПАНАСЮК
Олена Григорівна

realiz@lis-ck.gov.ua

37-01-58

Служба управління персоналом 

Головний спеціаліст
з питань персоналу

ЗАВАДСЬКА
Тетяна Миколаївна

kadry@lis-ck.gov.ua

45-00-83

Юридична службa 

Юрист

КАПЛЯ
Наталія Іванівна

jurist@lis-ck.gov.ua

45-05-32

Внутрішній аудит 

Головний спеціаліст-аудитор

РУТЕНКО
Анатолій Вікторович

revizor@lis-ck.gov.ua

45-05-14

Прес-служба 

Прес-секретар

СЕГЕДА
Наталія Василівна

pres@lis-ck.gov.ua

45-05-32

Секретар-референт

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

18000, м. Черкаси, провулок Медичний, 4.

тел: (0472) 37-03-75

факс: (0472) 37-60-09

e-mail: office@lis-ck.gov.ua