У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОБУВАЛИ МАЙБУТНІ ЛІСІВНИКИ – СТУДЕНТИ УМАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ САДІВНИЦТВА

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОБУВАЛИ МАЙБУТНІ ЛІСІВНИКИ – СТУДЕНТИ УМАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ САДІВНИЦТВА

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Це прислів’я  повністю  стосується доцільності проведення екскурсій на лісогосподарські підприємства в процесі навчання студентів Уманського національного університету садівництва.

dsc_0155

Нещодавно студенти 31-лг та 31-к-лг груп факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС ознайомились з діяльністю ДП «Черкаське лісове господарство», відвідавши його структурний підрозділ Руськополянське лісництво. Дане лісництво вважається одним з кращих у Черкаській області, оскільки демонструє високу культуру виробництва та позитивні показники виробничої діяльності. Тут відмінний стан лісових культур, на високому рівні організоване вирощування садивного матеріалу для потреб усього лісгоспу.

dsc_0165

З діяльністю підприємства студентів ознайомили головний лісничий ДП «Черкаське лісове господарство» Станіслав Левицький та лісничий Руськополянського лісництва Ігор Ткач.

2017-10-30_140355

У період збору лісонасіннєвої сировини та заготівлі насіння найбільш цікавим для студентів було ознайомлення з особливостями роботи стаціонарної двоповерхової шишкосушарки, а також установки для очищення й сортування насіння, які знаходяться в лісництві. Крім того, дізнались про технологічні особливості довгострокового зберігання насіння головних лісоутворюючих деревних порід.

dsc_0163

Лісничий Ігор Ткач ознайомив студентів з особливостями господарювання, показав контору лісництва, теплицю, лісовий розсадник. Ознайомив студентів із засобами протипожежної безпеки та технічним забезпеченням лісництва.

2017-10-30_140520

Лісівники щедро поділилися з підростаючим поколінням власними знаннями, багаторічними спостереженнями, сучасними технологіями лісовирощування та веденням лісового господарства.

2017-10-30_140537

Студенти ретельно переймали безцінний досвід, що в подальшому дозволить їм стати гідними фахівцями в обраній справі.

2017-10-30_1406152017-10-30_140440

За матеріалами: fls.udau.edu.ua

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства