НАТАЛІЯ ШЕВЧУК – В ОБІЙМАХ КАМ’ЯНСЬКИХ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до НАТАЛІЯ ШЕВЧУК – В ОБІЙМАХ КАМ’ЯНСЬКИХ ЛІСІВ

Проект “Ліс і люди”

Бухгалтерський облік – це нелегка, клопітка праця, що вимагає терпіння та неабиякої любові до професії. Наталія Миколаївна Шевчук віддала улюбленій справі тридцять три роки і за весь цей час жодного разу не пошкодувала, що пов’язала своє життя із бухгалтерією. Адже в роботі її підприємства, а саме Кам’янського лісгоспу, є величезна перевага – це ліс, який відволікає від буденності та надихає на нові звершення.

SAM_4683 - копия2

Молода, впевнена, цілеспрямована – після закінчення школи вступила у Кіровоградський технікум механізації сільського господарства, який закінчила у 1981 році, здобувши технічну освіту. А в 1998 році отримала диплом за спеціальністю «бухгалтер» Українського державного лісотехнічного університету.

Розпочала Наталія Миколаївна свою трудову діяльність у травні 1984 року бухгалтером у Комсомольському, а нині Тимошівському лісництві. Згодом працювала на посаді старшого бухгалтера Кам’янського лісгоспу, а у 1999 році була переведена на посаду головного бухгалтера, де працює і по цей день.

«Ця робота цікава тим, що ти маєш знати не лише бухгалтерську справу, а й поряд з цифрами, звітами, податками, розбиратися у всіх тонкощах лісової галузі, яка не завжди зрозуміла для широкого загалу, але насправді неймовірно цікава та багатогранна, тому я неабияк вдячна долі, що працюю саме у цій сфері», – говорить Наталія Шевчук, головний бухгалтер ДП «Кам’янське лісове господарство».

Саме тут, у лісовій галузі, й народилася ота любов до лісу. Адже довелося поглянути на нього зовсім з іншого боку. Свого часу долучалась і до лісокультурної кампанії, розповідає, тож знає із власного досвіду, яка то важка праця – посадити та виростити ліс.

«Кожна людина має залишити після себе щось для майбутніх поколінь. Вважаю, що моє життя прожите не марно, адже вже близько тридцяти років я спостерігаю за лісом, який садила власними руками. Мені надзвичайно приємно усвідомлювати, що ці ліси залишаться ще довго після мене», – відзначає Наталія Миколаївна.

Своїми досягненнями на робочій ниві Наталія Шевчук завдячує й підтримці колег, з якими вона пліч-о-пліч працює на благо Кам’янського лісгоспу.

«Як то кажуть в народі, один в полі не воїн, лише завдяки спільній роботі можна досягти результату. Тож ми на підприємстві завжди працюємо дружньо та злагоджено. Колектив у нас хороший, усі завжди готові підтримати один одного», – розповідає Наталія Миколаївна.

Жінка завжди дотримується головного правила у своєму житті ­– є мета і до неї треба йти, долаючи всі перешкоди. У цьому їй допомагають її рідні – чоловік, два сини та онучка Софійка – найбільша радість. Усі вони є надійною опорою та підтримкою для Наталії Миколаївни.

У вільний від роботи час жінці до вподоби займатися квітникарством, адже квіти – це пристрасть, напевно, чи не кожної жінки. Окрім того, вирощує і власний садок – яблука, груші, сливи, вишні та інші фруктові дерева, що дають чимало плодів та радують господиню.

«Для мене ліс – це не лише гарні краєвиди, гриби та ягоди, а це й емоції. Лише тут я можу цілком відволіктись від буденних клопотів. У лісі я ніби опиняюсь у міцних обіймах, де відчуваю себе у повній гармонії із природою, де відпочиваю душею й тілом, це ніби ще одна стихія, на яку можна дивитись вічно», – говорить Наталія Шевчук.

Десятого вересня Наталія Миколаївна відзначила свій 55-річний ювілей! Лісівники Черкащини приєднуються до найкращих вітань та бажають їй міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, жіночого щастя, натхнення та здійснення всіх найзаповітніших мрій!

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства