ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗБУДУВАЛИ НОВИЙ РЕКРЕАЦІЙНИЙ ПУНКТ «БЕРЕЗОВИЙ ГАЙ»

      Коментарі Вимкнено до ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗБУДУВАЛИ НОВИЙ РЕКРЕАЦІЙНИЙ ПУНКТ «БЕРЕЗОВИЙ ГАЙ»

Новий рекреаційний пункт «Березовий гай», що розташований на території Яблунівського лісництва Лисянського лісгоспу, з’явився зовсім недавно, проте вже став улюбленим місцем відпочинку для багатьох місцевих жителів.

DSC_1363

Лісівники подбали, аби перебування в лісових масивах було затишним, комфортним і, головне, залишало від відпочинку на природі лише гарні враження та позитивні емоції. Встановили тут затишну альтанку, яка зовні нагадує казкову хатинку, всередині облаштували стіл та лави, що розраховані на двадцять осіб. Аби відпочинок у лісі був ще й безпечний, неподалік розташований мангал для відкритого вогнища. Окрім цього, для ще більш зручного відпочинку, лісівники планують зробити кухню для приготування їжі.

DSC_1371

«Місце для створення нового рекреаційного пункту було обрано не випадкового. Кілька років тому, неподалік новоствореного «Березового гаю»,  селяни самостійно облаштували невеличку зону для дозвілля. Ми вирішили підтримати громаду і зробили нове місце відпочинку. Усе це створено виключно за власні кошти лісгоспу. Надалі плануємо облаштовувати нові рекреаційні пункти, адже це один із ефективних методів запобігання лісовим пожежам, забруднення лісів та забезпечення цивілізованого відпочинку населення», – відзначає директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

DSC_1361

Подбали лісівники і про цікаве дозвілля для юних відпочивальників – встановили новеньку гойдалку, яка одразу може вмістити кілька дітлахів та навіть дорослих. Згодом планують зробити ще й пісочниці.

DSC_1357

На території майданчику облаштували також інформаційний стенд, аби нагадувати відпочиваючим про правила поведінки в лісі та про безпечне поводження з вогнем.

DSC_1356

Лисянські лісівники звертаються із закликом до всіх відпочиваючих у лісових масивах – бережіть найцінніше багатство, дароване нам природою, дбайливо ставтесь до зелених насаджень, не допускайте пожежі в лісі. Цінуйте працю лісівників та не руйнуйте зони відпочинку, які створені для вашого блага та з турботою про вас!

Черкаське обласне управління 
лісового та мисливського господарства