НА КОЛЕГІЇ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПІДСУМУВАЛИ РОБОТУ ПЕРШОГО ПІВРІЧЧЯ 2017 РОКУ

      Коментарі Вимкнено до НА КОЛЕГІЇ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПІДСУМУВАЛИ РОБОТУ ПЕРШОГО ПІВРІЧЧЯ 2017 РОКУ

Під керівництвом начальника управління Олександра Дзюбенка 4 серпня відбулася розширена колегія обласного управління за участю директорів лісгоспів, головних спеціалістів управління. Засідання було приурочене узагальненню результатів господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за перше півріччя 2017 року та обговоренню актуальних питань поточної діяльності.

1

На початку колегії Олександр Дзюбенко подякував всім колективам за результативну роботу та зазначив, що лісівники Черкащини працюють з позитивними показниками.

– За підсумками господарсько-фінансової діяльності лісгоспів за перше півріччя 2017 року всі підприємства спрацювали прибутково, – підкреслив начальник управління. – Завдання з лісокультурного виробництва виконані повністю. Відтворення лісів та лісорозведення проведено на площі 1667 гектарів. На ведення лісового господарства з початку року було спрямовано 112 мільйонів гривень власних коштів лісгоспів. До зведеного бюджету сплачено 137,4 мільйонів гривень податків, зборів та обов’язкових платежів. Сплачено 25,5 мільйонів гривень єдиного соціального внеску.

3

Начальник відділу економіки, фінансів та юридичного забезпечення Лариса Солтисік доповіла, що за звітний період лісгоспами області напрацьовано позитивну динаміку в роботі для покращення фінансової стабільності. На 125 грн зросла середня реалізаційна ціна одного знеособленого кубометра деревини, по управлінні вона становить 1114 гривень. Отримано 38 мільйонів гривень чистого прибутку.

2

Станом на початок серпня у лісах держлісфонду виникла 81 пожежа на загальній площі у 22,5 га, у тому числі верхова – на площі 2,2 га. Найбільша низова лісова пожежа сталася у Чигиринському лісгоспі на площі 7,5 га. Працівниками державної лісової охорони проведено 235 рейдів та притягнуто до адміністративної відповідальності 21 особу (на суму 2125 грн).

Про стан роботи лісгоспів з охорони лісів від незаконних рубок доповів головний спеціаліст управління Микола Бихало. У цьому році виявлено 36  випадків незаконних рубок загальною масою 380 м куб., завдано збитків на понад 2 млн грн, Усі справи по незаконних рубках передані до правоохоронних органів. Доповідач наголосив, що протягом липня почастішали випадки незаконних рубок, тому необхідно посилити боротьбу з “чорними лісорубами”. Для цього потрібно застосовувати усі можливі методи та засоби – насамперед збільшити кількість рейдів та кількість задіяних в них працівників, використовувати фотопастки для фіксації пересування громадян й транспорту у лісах Черкащини, співпрацювати у цьому питанні суміжним структурним підрозділам.

4

В ході засідання було обговорено ряд важливих питань, на яких особливо акцентувалася увага керівництвом управління, – стан виготовлення правовстановлюючих документів на землі лісогосподарського призначення, будівництво лісових доріг, відкриття полювання на пернату дичину, заходи з недопущення подальшого поширення збудника АЧС.

Черкаське обласне управління 
лісового та мисливського господарства