У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОБУВАЛИ ПОНАД ПІВТОРИ СОТНІ ДІТЕЙ З ЦЕРКОВНОГО ТАБОРУ

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОБУВАЛИ ПОНАД ПІВТОРИ СОТНІ ДІТЕЙ З ЦЕРКОВНОГО ТАБОРУ

Днями у структурних підрозділах Смілянського лісгоспу побували понад півтори сотні дітей різного віку та їх педагоги-наставники ­з церковного православного табору “Надія”, що  діє при Михайлівській церкві у місті Городище.

1

Щоб ознайомитися з веденням лісового господарства, особливостями вирощуванням  лісу та головними складовими професії лісівника, гостей запросили до Городищенського й Мліївського лісництв.

2

Головний лісничий Смілянського лісгоспу Олександр Шкодич та лісничий Городищенського лісництва Анатолій Ракітін продемонстрували гамірливим учасникам заходу адмінприміщення, протипожежну техніку та інвентар, ведення тепличного господарства, розведення декоративного посадматеріалу, лісовий розсадник з  сіянцями дуба звичайного.

3

Для найактивніших був проведений майстер-клас з садіння сіянців та саджанців за допомогою меча Колесова – тож  кожен бажаючий мав змогу відчути себе справжнім лісівником. А от дитячий майданчик, який облаштований на території Городищенського лісництва, не став для малечі новинкою, оскільки місцеві дітлахи вже давно його облюбували і є постійними його відвідувачами.

4

У Мліївському лісництві гості мали змогу прогулятися чудовим міні-парком на прилеглій до адмінприміщення території та полюбуватися вишуканим озелененням й квітниками.

5Останнім же етапом лісівничої поїздки стало знайомство з Мліївським лісовим розсадником, який має загальну площу 1 гектар. Лісничий Мліївського лісництва Олександр Гарань показав, де саме народжується майбутній ліс та розповів про те, що у лісорозсаднику вирощують сіянці дуба звичайного, зокрема із закритою кореневою системою, сіянці сосни звичайної та ялини, чим повністю забезпечують власні потреби у стандартному посадковому матеріалі.

6

По завершенню усіх почастували лісовою кашею і, звісно, тим, що найбільше люблять діти у будь-яку пору року – смачним морозивом, печивом та цукерками.

7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Черкаське обласне управління 
лісового та мисливського господарства