ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КАДРОВОЇ СЛУЖБИ ЛІСГОСПІВ ЧЕРКАЩИНИ ПРОВЕДЕНО НАРАДУ

      Коментарі Вимкнено до ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КАДРОВОЇ СЛУЖБИ ЛІСГОСПІВ ЧЕРКАЩИНИ ПРОВЕДЕНО НАРАДУ

У Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства 13 червня ц.р. відбулася нарада з працівниками кадрової служби лісгоспів. На заході обговорили останні зміни в законодавстві, що стосуються роботи кадровиків, заходи по запобіганню корупції, своєчасність здачі е-декларацій, відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, ведення військового обліку та ряд інших актуальних питань.

DSC_1151

Юрист Наталія Капля звернула увагу присутніх на чіткому та щоденному контролі за змінами в трудовому, антикорупційному та пенсійному законодавстві. Важливим на сьогодні залишається питання бронювання військовозобов’язаних громадян у період мобілізації та воєнний час. Наголосила на відповідальності за виконання Закону України “Про запобігання корупції” з питань вирішення конфлікту інтересів.

DSC_1153

Головний спеціаліст відділу економіки, фінансів та кадрового забезпечення Тетяна Завадська доповіла про хід та зміст всеукраїнського семінару з працівниками, відповідальними за організацію роботи з персоналом обласних управлінь, що відбувся нещодавно на Закарпатті, який був організований Держлісагентством України. Окремо зупинилася доповідач на змінах в антикорупційному та пенсійному законодавстві та веденні військового обліку на підприємствах галузі.

DSC_1158

Інспектори з кадрів Золотоніського лісгоспу Станіслав Озірський та Уманського лісгоспу Ольга Біднячук проінформували присутніх щодо тих питань, які розглядалися на курсах підвищення кваліфікації в “Укрцентркадриліс”. Зокрема, акцентували увагу присутніх на нововведеннях в трудовому законодавстві.

Також на нараді обговорили останні вимоги з ведення кадрової документації, доступу до публічної інформації, здачу звітів в різні інстанції. Крім того, колеги мали змогу поспілкуватися, поділитися досвідом вирішення тих чи інших професійних ситуацій, поставити запитання до спеціалістів управління.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства