ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР З ВІДКРИТИМ СЕРЦЕМ

      Коментарі Вимкнено до ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР З ВІДКРИТИМ СЕРЦЕМ

Проект “Ліс і люди”

У його трудовій два записи – агрохімік колгоспу ім.Щорса у Дібрівці, що на Лисянщині, та Звенигородський держлісгосп. 36 років Анатолій Олексійович Ганжа на лісівничій ниві та майже стільки ж, і саме про це сьогодні мова, він голова профспілкової організації лісівників.

071116_2

Кажуть на підприємстві, нема йому рівних в цій досить відповідальній справі, адже бути лідером в колективі, то особливий стан душі. Незчувся, як і назбирався за плечима трудовий вагомий багаж. А ще зовсім недавно він – студент Звенигородського сільгосптехнікуму і молодий спеціаліст у своєму рідному селі. До лісгоспу ж прийшов у далекому 80-му.

Молодий здібний хлопець обійняв посаду агронома лісгоспзагу. Згодом працював інженером із побічного користування держлісгоспу, а з 1999 року й донині провідним мисливствознавцем. За цей час робота – то його частина життя в постійних турботах, щоденних обов’язках, які Анатолій Олексійович завжди виконує бездоганно, чесно і добросовісно. І як доказ його сумлінності – за роки невтомної праці він встиг заробити чимало фахових подяк і грамот. Утім головною нагородою вважає для себе визнання й повагу колег, пошану від людей, гордість і безмежну любов від родини за його досягнення. Чоловік ніяковіє, розповідаючи про себе, хоча є прикладом відданості роботі, а більше мовить саме про неї, де й проходять його будні.

– Профспілки разом з адміністрацією господарства покликані для однієї справи – покращувати наше сьогодення, не зупиняючись на досягнутому. Люди повинні відчувати постійне піклування про них. Тому на усіх профспілкових зборах ми обговорюємо соціальні, господарсько-економічні питання, з охорони праці. Скарг від працівників немає. Натомість бачимо, що побутові умови покращуються, поліпшується добробут наших працівників, надається різного роду допомога. І найголовніше – здоровий кадровий потенціал, тобто підбір досвідчених фахівців. В цьому, звичайно, велика заслуга директора лісгоспу Анатолія Проценка, котрий за п’ять років керівництва не лише не звільнив жодного начальника підрозділу, а зумів так побудувати стосунки з підлеглими, що їм навіть соромно не виконати поставлене завдання. Членам профспілки комфортно працювати з мудрим, справедливим і чуйним директором. І лише у одній, як-то кажуть, борозні керівництву підприємства і профспілковій організації під силу вирішити найважчі проблеми.

Багато вже зроблено за останні роки у Звенигородському лісгоспі з благоустрою садиб, виробничих підрозділів. Це ремонти контори лісгоспу, АТЦ, які стали добротними приміщеннями, і це все для трудівників. А ось про позитивні результати господарсько-фінансової діяльності підприємства свідчить, перш за все, зарплата лісівників. На сьогодні вона становить більше 10 тисяч гривень.

Профспілковий комітет разом із керівництвом підприємства не стоять осторонь соціальних питань району. У переліку добрих справ профспілки й адміністрації лісгоспу: допомога військовим частинам та воїнам АТО, навчальним закладам району, Звенигородському будинку-інтернаті для інвалідів та престарілих, музейним комплексам, профільним навчальним закладам, облаштування літніх майданчиків у місті тощо. Не забуваємо про ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-афганців, ліквідаторів на ЧАЕС, учасників бойових дій, людей на заслуженому відпочинку. Їм вчасно надаємо матеріальну допомогу.

Через профспілковий комітет Звенигородське лісове господарство підтримує партнерські стосунки з благодійною організацією «Територія добра і милосердя». Профспілкова організація при лісгоспі – потужна і подібних у районі нема. Одним словом, зібралася команда однодумців, котрі проживають життям підприємства, працюють, творять. Люди трудолюбиві й хороші, багато молоді, яка знає, що без руху немає прогресу. І я дуже пишаюся з того…

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства