У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕЛИ СПЕЦІАЛЬНІ НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕЛИ СПЕЦІАЛЬНІ НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Днями у Смілянському лісгоспі було проведено щорічні спеціальні навчання для працівників, які зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою.

Пожежно-технічний мінімум провели представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області Віктор Філіпчук, Сергій Гончаренко, а також інженер охорони та захисту лісу Смілянського лісгоспу Юлія Гончаренко.

У навчанні взяли участь 20 осіб, до яких увійшли працівники, що задіяні при гасінні лісових пожеж, водії пожежних машин, майстри лісопожежних станцій, електрогазозварник та оператор заправної станції. Більшість із них не вперше проходять навчання і здають перевірку знань, адже такі заходи проводяться раз на рік відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України.

Метою проведення пожежно-технічного мінімуму є підвищення загальних пожежно-технічних знань працюючих, навчання їх правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей підприємства, детальне ознайомлення з вимогами пожежної безпеки при проведенні вогневих робіт та протипожежними заходами і діями у разі виникнення лісової пожежі.

Насичена програма семінару та актуальна тематика зробили навчання продуктивним і змістовним, сприяли підвищенню рівня обізнаності співробітників, які безпосередньо задіяні у сфері пожежної безпеки на підприємстві.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства