У ХОЛОДНОМУ ЯРУ СПІВРОБІТНИКИ ТОВ «АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР» РАЗОМ З ЛІСІВНИКАМИ ВИСАДИЛИ ГЕКТАР ДУБІВ

      Коментарі Вимкнено до У ХОЛОДНОМУ ЯРУ СПІВРОБІТНИКИ ТОВ «АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР» РАЗОМ З ЛІСІВНИКАМИ ВИСАДИЛИ ГЕКТАР ДУБІВ

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» триває. Долучитися до заходу виявили бажання і співробітники ТОВ «Аудит Консалтинг Центр». Днями за їх участю було проведено лісовідновлювальні роботи на території Креселецького лісництва Кам’янського лісгоспу.

Під  пильним наглядом лісівників активно та завзято усі разом заліснили ділянку загальною площею 1 га, висадивши  понад три тисячв сіянців дуба звичайного, що є основною лісоутворюючою породою у Креселецькому лісництві. Для лісівників створення лісових культур – звична справа, а ось для гостей це стало справжнім святом.

«Приємно, що акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» об’єднує навколо себе людей різних професій. А створення лісу в Холодному Яру, то, напевно, ще й знаково для тих, хто долучається до такої гарної справи. Ми вдячні усім, хто, виявив бажання, знайшов час та приєднався до нашої весняної лісокультурної кампанії», – зазначає директор Кам’янського лісгоспу Віталій Верес.

Лісокультурне дійство дало змогу усім учасникам заходу відчути, яка то непроста і водночас потрібна праця лісівника. Через роки чи десятиліття можна буде прийти в ліс, помилуватися ним і з гордістю сказати: «тут є і моє дерево».

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства