ШПАКІВНІ ТА ОБГОРОДЖЕНІ МУРАШНИКИ – МАКІЇВСЬКІ ШКОЛЯРІ ДОПОМОГАЮТЬ ЛІСУ ТА КАМ’ЯНСЬКИМ ЛІСІВНИКАМ

      Коментарі Вимкнено до ШПАКІВНІ ТА ОБГОРОДЖЕНІ МУРАШНИКИ – МАКІЇВСЬКІ ШКОЛЯРІ ДОПОМОГАЮТЬ ЛІСУ ТА КАМ’ЯНСЬКИМ ЛІСІВНИКАМ

Все частіше лісівники тішаться тим, що підростаюче покоління небайдуже ставиться до навколишньої природи. Так, нещодавно у Макіївському лісництві учні 11-го класу місцевої загальноосвітньої школи виготовили та розвісили близько двадцяти шпаківень. Допомагали їм у цьому працівники Макіївського лісництва Кам’янського держлісгоспу. Вони провели учням інструктаж і наочно показали, як треба виконувати дані роботи. Юні лісівники чудово усвідомлюють всю користь для лісу від пернатих, адже саме вони рятують лісові насадження від шкідників.

Перебуваючи в лісі, школярі зробили ще одну корисну справу – обстежили навколишню територію і виявили близько десяти поселень рудих мурах. Спільними зусиллями дорослих і учнів було обгороджено виявлені мурашники, так як існує небезпека їх випадкового знищення тваринами, грибниками чи відпочивальниками. Учні відзначили, що мурахи приносять велику користь лісу, знищуючи його шкідників, тому потрібно всіма силами охороняти мурашники.

Відпочили і зробили користь для мешканців лісу – так підсумували свою акцію школярі. А лісівники Кам’янського лісгоспу щиро дякують учням за допомогу, розуміння і бажання зробити для лісу щось корисне.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства