У ЛИСЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВИТРАЧЕНО НАЙБІЛЬШЕ КОШТІВ НА ОХОРОНУ ПРАЦІ КОЖНОГО ПРАЦЮЮЧОГО

      Коментарі Вимкнено до У ЛИСЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВИТРАЧЕНО НАЙБІЛЬШЕ КОШТІВ НА ОХОРОНУ ПРАЦІ КОЖНОГО ПРАЦЮЮЧОГО

Минулого року на охорону праці в Лисянському лісгоспі було витрачено понад 230 тис. грн, що становить 2,4 тис. грн на одного працюючого. Варто зазначити, що цей показник є найвищим серед держлісгоспів Черкащини.

У напрямку охорони праці заходів на підприємстві здійснено чимало. Так,  у 2018 році було запрошено викладачів з Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс» та проведено навчання для майстрів та помічників лісничих на базі лісгоспу. Протягом року було оновлено та дообладнано кабінет охорони праці підприємства.

Також було здійснено вакцинування працівників від  правцю, грипу та дифтерії. Працівники, які задіяні на роботі в лісі, були забезпечені якісним та теплим  спецвзуттям. Для забезпечення комфортного робочого процесу обладнали  сучасними твердопаливними котлами приміщення Шевченківського лісництва.

«Питання охорони праці і безпеки на виробництві – серед пріоритетних та першочергових. Тож заходи у цьому напрямку здійснюємо постійно. 2019 рік для підприємства розпочався з оновлення медичних аптечок у всіх підрозділах та  автотранспортних засобах, переоснащення засобами протипожежної безпеки, забезпечення працівників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою, спецодягом. Також наразі поетапно здійснюємо атестацію робочих місць», – зазначає директор Лисянського лісгоспу В`ячеслав Шако.

Крім того,  на базі  ремонтно-механічної майстерні обладнана кімната відпочинку для працівників та встановлено додаткове освітлення на робочих місцях.

Завдяки підтримці адміністрації лісгоспу, в лютому ц.р. весь жіночих колектив, який виявив бажання,  пройшов медичний огляд в кабінеті «Здоров’я жінки».

Як наголошує директор лісгоспу В`ячеслав Шако, щоб ефективно функціонувала  система охорони праці, потрібно здійснювати  всі необхідні заходи та створити на кожному робочому місці підприємства такі умови, які відповідають вимогам нормативно-правових актів та чинному законодавству. Проте особиста обережність та відповідальність кожного працівника лісового господарства збережуть його від захворювань і травмувань, а, отже, забезпечать тривалість трудового стажу, високу продуктивність праці та ефективність виробництва.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства