У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСОУПРАВЛІННІ ВІДБУЛАСЯ ВИРОБНИЧА НАРАДА

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСОУПРАВЛІННІ ВІДБУЛАСЯ ВИРОБНИЧА НАРАДА

Днями в обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада головних інженерів держлісгоспів. Засідання проводив заступник начальника обласного управління Микола Рижков.

Учасники наради обговорили питання проведення аукціону з продажу необробленої деревини заготівлі лютого 2019 року, а також провели аналіз формування стартових цін у всіх лісогосподарським підприємствах області.

Заступник начальника управління Микола Рижков зупинився на питанні нових європейських стандартах класифікації та вимірювання лісопродукції. В свою чергу, головні інженери проаналізували проблемні моменти, з якими зіткнулися, працюючи в нових умовах: особливості ціноутворення, технічні регламенти, вимоги щодо класифікації лісопродукції та інші.

Також на захід були запрошені виконавці робіт, які надають послуги із заготівлі деревини та інші види лісогосподарських робіт лісгоспам Черкащини. З ними було обговорено умови виконання договору співпраці між сторонами та внесено ряд поправок до нього.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства