ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ НАВІДАЛИСЬ З ПОДАРУНКАМИ ДО БУДИНКУ ДИТИНИ

      Коментарі Вимкнено до ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ НАВІДАЛИСЬ З ПОДАРУНКАМИ ДО БУДИНКУ ДИТИНИ

Різдвяні свята світлі та неповторні, що наповнюють людські серця добротою і милосердям. У кожної людини вони викликають особливі почуття та спогади. Спогади про дні дитинства, коли кожен очікує на щось надзвичайне та казкове.  Це час, коли трапляються дива та збуваються мрії. А ще це чудова нагода поділитися своїм теплом не тільки з найріднішими, а з тими,  кому не пощастило зустріти це свято в родинному колі.

Саме до вихованців комунального закладу «Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини» Черкаської обласної ради з потрібними різдвяними подарунками днями навідались головний лісничий Черкаського лісгоспу Олександр Сидоренко та лісничий Свидівського лісництва Григорій Пуш. Дізнавшись про потребу закладу, лісівники подарували малюкам яскраву  пісочницю з накриттям та мікрохвильову піч.

– Ми хочемо, щоб дозвілля цих малюків було веселими, корисним та різнобарвним. Тож нехай всі діти зростають здоровими та щасливими і повсюди лунає дзвінкий дитячий сміх, – побажав маленьким вихованцям закладу головний лісничий Черкаського лісгоспу Олександр Сидоренко.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства