КАМ`ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ПОБУВАЛИ У КОЛЕГ НА СУМЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до КАМ`ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ПОБУВАЛИ У КОЛЕГ НА СУМЩИНІ

Днями делегація лісівників з Кам’янського лісгоспу побувала з робочим візитом у ДП “Свеське лісове господарство” Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства. Знайомились з досвідом роботи колег директор Кам`янського лісгоспу Віталій Верес, головний лісничий Василь Борота, головний інженер Олег Котляренко.

Насамперед знайомилися з досвідом свеських лісівників у модернізації виробничих процесів та оглянули роботу сучасних механізмів з догляду за лісом.

Зустрічали лісівників з Черкащини головний лісничий Свеського лісгоспу Ігор Комарицький та головний інженер Василь Люльчук.

Оглянули об’єкти центральної садиби лісгоспу, клас учнівського лісництва та музей історії лісгоспу, облаштовані у центральному адмінприміщенні.

Відвідали АТК та котельню лісгоспу. Оглянули цех з випуску пелет, введений в дію у 2015 році, та цех переробки деревини, де цього року модернізовано виробництво. Побували на плантаціях лісових культур, догляд за якими свеські лісівники проводять за допомогою придбаних минулого року сучасних мульчерів.

Джерело: Сумське ОУЛМГ

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства