ПІДСУМКИ РОБОТИ ТА ГОТОВНІСТЬ ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ РОЗГЛЯНУЛИ НА КОЛЕГІЇ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ПІДСУМКИ РОБОТИ ТА ГОТОВНІСТЬ ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ РОЗГЛЯНУЛИ НА КОЛЕГІЇ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ

Під керівництвом начальника управління Олександра Дзюбенка 7 листопада відбулася розширена колегія обласного управління за участю директорів лісгоспів та головних спеціалістів управління. У ході засідання лісівники Черкащини проаналізували основні результати фінансово-господарської діяльності за три квартали 2018 року та розглянули ряд важливих виробничих питань.

Річний план по лісовідновленню та лісорозведенню по області виконаний – він становить 1355 гектарів. Заготовлено понад 70 тонн лісового насіння. Протягом пожежонебезпечного сезону ліквідовано 35 лісових пожеж на загальній площі 2,05 га (середня площа пожежі на 1 випадок становить 0,06 га). Здійснено ремонт понад 25 кілометрів лісових доріг з ґрунтовим покриттям та 9,5 кілометрів з твердим покриттям.

За підсумками господарсько-фінансової діяльності лісгоспів всі підприємства спрацювали прибутково. Держлісгоспами отримано чистого прибутку 35,5 млн гривень. Направлено 28,2 мільйони гривень на освоєння капітальних інвестицій. З початку року до бюджетів усіх рівнів сплачено 212 мільйонів гривень податків, зборів та обов’язкових платежів. Сплачено 52,3 мільйони гривень єдиного соціального внеску.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Ірина Тимченко проаналізувала стан кредиторсько-дебіторської заборгованості, рентабельність заготівлі  деревини на підприємствах, доповіла про стан справ з оформлення правовстановлюючих документів на землю.

Про формування вартості основних лісогосподарських робіт по підприємствах,  стан залишків лісопродукції на складах, формування цін на деревину доповів заступник начальника управління Микола Рижков.

Завідувач сектору використання лісосировинних ресурсів та охорони праці Павло Сидорук наголосив, що у держлісгоспах здійснено увесь необхідний комплекс завдань з підготовки до роботи в зимовий період 2018-2019 років (заходи з енергоефективності, утеплення адмінприміщень, підготовлено техніку, забезпечено працівників зимовим одягом). Усі держлісгоспи повністю відмовилися від опалення адмінприміщень природним газом та встановили твердопаливні котли. На заходи з охорони праці підприємствами спрямовано 2 мільйони гривень.

Про підготовку до ялинкової кампанії у передноворічнний період доповів головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Микола Бихало. Наголосив, що вже необхідно створювати рейдові бригади для охорони хвойних молодняків та плантацій новорічних ялинок, розробити графіки патрулювання, застосовувати усі існуючі засоби для убезпечення від браконьєрства в передноворічний період.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства