ВІДБУЛАСЯ ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ УМАНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛАСЯ ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ УМАНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

Днями в ДП “Уманське лісове господарство” відбулася звітно-виборча конференція трудового колективу. У заході взяли участь директор підприємства Іван Назаревич, голова Черкаської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Микола Опанасюк.

1

Керівник лісгоспу Іван Назаревич проінформував присутніх про фінансово-економічний стан підприємства, яке стабільно працює, виконує виробничі завдання, отримує прибутки, а значить, і кожний працівник має вчасну достойну заробітну плату та соціальний захист. Колектив успішно справився із завданнями зі створення, вирощування, охорони лісів, забезпечення належного ведення господарювання у лісовому фонді.

Про виконання умов колективного договору за 2017  рік звітувала  голова профспілкового комітету Галина Устенко, котра зазначила, що умови колективного договору виконувалися в повному обсязі. Взаємних протиріч  роботодавців і профспілок по виконанню колективного договору не було. Адміністрацією підприємства створювались належні умови працівникам для виконання виробничих завдань. не зважаючи на стрімкі соціально-економічні зміни в країні, було проведено значну роботу щодо покращення умов та безпеки праці, посилення соціального захисту працівників У лісгоспі на належному рівні проводиться підготовка кадрів та підвищення їх кваліфікації.  Працівникам лісгоспу  надавались щорічні відпустки, згідно затверджених графіків.

2

Відповідно до  вимог по створенню здорових і безпечних умов праці на виробництві в лісгоспі розроблені комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки та гігієни праці, запобігання випадкам виробничого травматизму. Усі працівники лісгоспу, згідно із нормами, прийнятими колдоговором, забезпечені спецодягом і засобами захисту.

Виступили лісничий Монастирищенського лісництва Василь Голодецький, лісничий Маньківського лісництва Олександр Андрущенко, лісничий Потаського лісництва Ігор Крилов, які проаналізували роботу очолюваних підрозділів.  Крім того, виступив почесний ветеран підприємства Григорій Вихватнюк, який особливо наголосив на визначальній ролі профспілок у відстоюванні  лісової галузі в умовах реформування.

3

Одним з питань конференції було обрання голови профспілки лісгоспу. Трудовий колектив  знову підтримав Галину Устенко, яка продовжить виконувати роботу профспілкового лідера Уманського лісгоспу. Також було обрано профспілковий комітет та ревізійну комісію.

Підсумував роботу конференції Микола Опанасюк, котрий відзначив добре налагоджені керівництвом усі виробничі процеси підприємства, та високий рівень соціально-економічного захисту працівників Уманського лісгоспу.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства