ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВІДРОДИЛИ ЛІСОВЕ ДЖЕРЕЛО

      Коментарі Вимкнено до ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВІДРОДИЛИ ЛІСОВЕ ДЖЕРЕЛО

Рекреаційний пункт «Березовий гай», що розташований на території Яблунівського лісництва Лисянського лісгоспу, привертає увагу як місцевого населення, так і туристів – лісова альтанка в оточенні струнких беріз, шелест листя та спів пташок надихають відвідувачів цієї місцини на позитивний лад та надають душевного спокою й рівноваги. А знедавна відвідувачів тут стало ще більше.

25

Неподалік цього затишного місця лісівники віднайшли давню криничку, яка була забута й знаходилась у занедбаному стані. Силами державної лісової охорони Яблунівського лісництва джерело було відроджено та отримало нове життя.

24

Для зручного користування лісівники облаштували сходи та змурували нову криницю. Тож відтепер кожен охочий може посмакувати чистою, холодною, джерельною водою, а при потребі й набрати із собою.

viber image5

«Одним із пріоритетних напрямків роботи лісівників є відновлення лісових джерел, які знаходяться на території держлісфонду. Тож ми облаштовуємо нові та підтримуємо в належному стані вже існуючі гідрологічні об’єкти. Приємно й те, що місцеве населення цінує дар, даний їм природою, і з вдячністю відгукуються про роботу працівників лісового господарства», – зазначає директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства