У ВОЛОДИМИРІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ СТВОРИЛИ КАЗКОВЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

      Коментарі Вимкнено до У ВОЛОДИМИРІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ СТВОРИЛИ КАЗКОВЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Відпочивати на природі, особливо в лісі, завжди приємно, адже там можна отримати безліч позитивних емоцій: подихати свіжим чистим повітрям, помилуватися гарними краєвидами, насолодитися тишею.

Та відпочинок у лісі повинен бути безпечним, зручним та затишним. Для цього лісівники ДП «Смілянський лісгосп» постійно займаються створенням рекреаційних пунктів, адже наявність облаштованих місць відпочинку знижує ризик виникнення пожеж в лісах, сміттєзвалищ, частково сприяє контролюванню масового перебування населення у лісі.

1

У Володимирівському лісництві під керівництвом лісничого Олександра Кисилічина було створено новий рекреаційних пункт. Основною родзинкою даної зони відпочинку є лісова криничка, що знаходиться на обході майстра лісу Петра Ярошенка, який і взяв її під свою опіку.

У криничці  чудова смачна вода, адже, як зазначають лісівники, ліс значно поліпшує бактеріологічні властивості води та зменшує кількість бактерій у воді більш ніж у 20 разів.

2

У рекреаційному пункті є все необхідне для відпочинку – стіл та лавки для відпочинку під відкритим небом, місце для розведення вогню та сміття. Тож кожен бажаючий, відвідавши це казкове місце, зможе зручно відпочити та насолодитися смачною водою з лісової кринички.

 «Щороку  проводимо значну  роботу із відновлення та впорядкування гідрологічних, історичних об’єктів, що знаходяться на території держлісфонду. Розвиваємо мережу рекреаційних пунктів. Вважаємо безпосереднім обов’язком взяти кожний такий об’єкт під особисту охорону, тримати в належному стані прилеглу територію, встановити усі необхідні зручності для відпочинку громадян», – зазначив директор ДП “Смілянський лісгосп” Юрій Сегеда.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства