ЛИСЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП ПОСИЛЮЄ ПРОТИПОЖЕЖНІ ЗАХОДИ

      Коментарі Вимкнено до ЛИСЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП ПОСИЛЮЄ ПРОТИПОЖЕЖНІ ЗАХОДИ

У Лисянському лісгоспі переважають листяні породи,  лише 10% становлять хвойні насадження, які особливо вразливі до лісових пожеж, – вони входять до складу Лисянського та Стеблівського лісництв. Та попри це на підприємстві приділяють посилену увагу протипожежним заходам.

DSCN2392_preview

За словами лісівників, запобігання пожежам та профілактика загорань – найкращий спосіб зберегти ліс від вогню та уникнути непоправних збитків. Саме тому керівництвом лісгоспу було прийнято рішення посилити протипожежні заходи.

DSCN2388_preview

Аби мати змогу вчасно реагувати на  загорання у лісових масивах, у лісгоспі переобладнали автомобіль ЗІЛ-131, встановивши на нього мотопомпу, бочку об’ємом п’ять кубометрів та обладнавши відділення для пожежного інвентарю.

DSCN2391_preview

«Відтак маємо ще один автомобіль, пристосований для гасіння лісових пожеж, тож у разі виникнення загорань ми власними силами зможемо оперативно локалізувати вогонь та не допустити лиха», – зауважує директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

Окрім того, лисянські лісівники регулярно проводять інформаційно-просвітницьку роботу з місцевим населенням, створюють мінералізовані смуги, встановлюють наглядний агітаційний матеріал на протипожежну тематику та ведуть постійне патрулювання насаджень. Усе це та багато інших заходів проводиться у пожежонебезпечний період задля ретельного збереження лісових масивів Лисянського краю.

Черкаське обласне управління 
лісового та мисливського господарства