ПРЕДСТАВЛЕНО ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПРОЕКТНОГО ЛІСОВПОРЯДНОГО ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ “УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ”

      Коментарі Вимкнено до ПРЕДСТАВЛЕНО ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПРОЕКТНОГО ЛІСОВПОРЯДНОГО ВИРОБНИЧОГО ОБ’ЄДНАННЯ “УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ”

11 травня заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар  представив нового генерального директора Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання “УКРДЕРЖЛІСПРОЕКТ”.

FB_IMG_1526273019465

Володимир Бондар представив колективу інституту нового керівника – Валерія Цибулька.

Заступник Голови Держлісагентства окремо зупинився на задачах Укрдержліспроекту щодо реформування лісової галузі України, перспективах розвитку та висловив впевненість, що новому керівнику вдасться об’єднати зусилля колективу у вирішенні окреслених питань.

У свою чергу, Валерій Цибулько розповів про свій більш ніж 30 річний фаховий шлях на різних посадах у лісовій галузі, та зупинився на першочергових задачах на посаді керівника інституту.

Зазначимо, що Валерій Цибулько був начальником Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства протягом 13 років.

За матеріалами: ДАЛРУ

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства