ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО УПРАВЛІНСЬКИЙ ДЕНДРОСКВЕР

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО УПРАВЛІНСЬКИЙ ДЕНДРОСКВЕР

Прилегла територія Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства є справжньою окрасою обласного центру у будь-яку пору року. Тож не дивно, що відвідувачі й просто перехожі завжди захоплюються управлінським дендросквером, у якому зростають рідкісні, незвичайні, барвисті, вічнозелені дерева й кущі,

6

За всією цією красою та кожним живописним куточком стоїть праця і постійна турбота керівництва та працівників обласного управління.

5

Днями відбулася традиційна квітнева толока. Підтримуючи акцію “За чисте довкілля”, в рамках місячника з благоустрою, працівники управління активно та згуртовано попрацювали – наводили лад поблизу адмінприміщення та провели реконструкцію старих насаджень дендроскверу.

1

Територія дендроскверу стрімко пробуджується після “зимового сну”. Наразі вже починають розцвітати магнолії Суланжа та лісові квіти. Як лісівники, так і численні містяни очікують на цвітіння сакури, магнолії Кобус, тюльпанового дерева, яблуні Незведського, сливи Пісарді, гібіскусів сірійських та ін.

24а

81310 11 12 14

Черкаське обласне управління 
лісового та мисливського господарства