ЩОБ ЛІСОВІ СПРАВИ ЙШЛИ НА ЛАД – У КАНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ НОВА ТЕХНІКА

      Коментарі Вимкнено до ЩОБ ЛІСОВІ СПРАВИ ЙШЛИ НА ЛАД – У КАНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ НОВА ТЕХНІКА

Із діда-прадіда в народі казали: у справжнього господаря завжди в усьому лад. Цього неписаного, проте підтвердженого досвідом правила, намагаються дотримуватися поряд із сучасними реаліями життя і тенденціями часу в Канівському лісгоспі. І дбаючи про те, аби справи в лісовому господарстві йшли на лад, вирішили поповнити тракторний парк. Відтак, наприкінці березня на господарському дворі лісгоспу з’явилися два щойно придбаних нових трактори МТЗ 82.1.

нови трактори_березень 2018

Новенькі МТЗ 82.1 на господарському дворі Канівського лісгоспу – чергова приємна подія для лісівників та керівного складу підприємства (зліва направо – головний інженер Микола Романенко, механік Василь Коваленко та директор Едуард Симоненко)

У розмові з директором ДП «Канівське лісове господарство» Едуардом Симоненком дізнаємося, що ця техніка стане доброю підмогою лісівникам і на підготовці нових площ, запланованих до посадки лісів, і у догляді за минулорічними та цьогорічними культурами, і під час створення мінеральних (протипожежних) смуг, і на роботах із трелювання лісопродукції. Загалом, за словами Едуарда Володимировича, за останні три роки тутешній тракторний парк поповнився п’ятьма новими одиницями техніки. У зв’язку з тим, що цьогорічна зима виявилася досить складною на рахунок несприятливих погодних умов (велика кількість опадів у вигляді снігу зумовила критичну ситуацію у лісі; внаслідок цього багато насаджень постраждало від сніголамів, а також досить багато клопотів додалося і при розчищенні лісових шляхів), то і роботи в лісівників саме для тракторної техніки було вдосталь. У дні, коли у механізаторів видавалася вільна хвилина, проводилися ремонти та технічне обслуговування тракторів. Наразі вся техніка готова до роботи. У перспективі господарство для виконання взятих зобов’язань планує нові придбання. Серед них – два причепи, обладнані маніпуляторними установками. Таким чином, працюючи сьогодні, канівські лісівники впевнено дивляться в день завтрашній – технічно-озброєні, із відповідним кадровим забезпеченням та з твердим переконанням, що ліси мають завжди бути доглянутими по-господарськи, з любов’ю.

Підготувала Віра Загородня

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства