СТВОРЕННЯ НОВИХ РЕКРЕАЦІЙНИХ ЗОН – ШЛЯХ ДО РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ, – ВІТАЛІЙ КОВАЛЬ ПРО ВИДІЛЕНІ В КОРИСТУВАННЯ ЛІСОВІ ДІЛЯНКИ

      Коментарі Вимкнено до СТВОРЕННЯ НОВИХ РЕКРЕАЦІЙНИХ ЗОН – ШЛЯХ ДО РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ, – ВІТАЛІЙ КОВАЛЬ ПРО ВИДІЛЕНІ В КОРИСТУВАННЯ ЛІСОВІ ДІЛЯНКИ

В обласній адміністрації розглянули матеріали щодо виділення лісових ділянок державної власності у довгострокове тимчасове користування. За результатами засідання комісії, 4 з них погодили. Зокрема, на Корсунщині та Золотоніщині.

IMG_0008

Постійно діюча комісія працює в межах затвердженого розпорядження ОДА, що має відповідний порядок. Він, за словами першого заступника очільника області, голови комісії Віталія Коваля, і визначає механізм виділення в довгострокове тимчасове користування, без вилучення, лісових ділянок для використання в культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних та освітньо-виховних цілях, а також проведення науково-дослідних робіт.

– Минулого року ми затвердили 10 таких ділянок, вже цього – 4, – каже Віталій Володимирович. – Зауважу, виділення їх у довгострокове користування є додатковим джерелом наповнення місцевих бюджетів. Більше того, створення нових рекреаційних зон – це шлях до розвитку туризму в області, з іншого боку – до збереження довкілля через дотримання законодавчих норм щодо охорони лісів.

За матеріалами: ck-oda.gov.ua

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства