У КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ОБЛАДНАЛИ ЗРУЧНОСТІ ДЛЯ ГРОМАДЯН З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

      Коментарі Вимкнено до У КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ОБЛАДНАЛИ ЗРУЧНОСТІ ДЛЯ ГРОМАДЯН З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Для забезпечення вільного доступу до місць громадського користування та отримання різноманітних послуг людьми з особливими потребами, задля їхньої загальної та різносторонньої інтеграції у суспільство та підвищення якості життя, у Корсунь-Шевченківському лісгоспі було проведено всі необхідні заходи для полегшення та комфортного перебування осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

IMG_20171207_151210

Поблизу приміщення лісгоспу, на території паркування для автомобілів, лісівники облаштували окреме місце для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення. Саму ж адмінбудівлю оснастили відповідними вказівними табличками та пристроями для зручного пересування. Окрім того, обладнали комфортне місце для прийому та призначили відповідальну особу за допомогу в перебуванні таких громадян в приміщеннях підприємства.

IMG_20171207_152042

«Ми докладаємо всіх зусиль, аби кожен відвідувач підприємства почувався комфортно. Для людей з особливими потребами ми обладнали всі зручності на території та в приміщенні лісгоспу, аби вони без перешкод могли завітати до нас», – зазначає директор Корсунь-Шевченківського лісгоспу Василь Яценко.

IMG_20171208_150848

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства