Monthly Archives: Березень 2019

ВОЛОДИМИР БОНДАР ПРО ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ КОНТЕКСТІ

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР ПРО ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ КОНТЕКСТІ

Нещодавно в Луцьку пройшов другий етап IV з’їзду лісівників України. Під час зібрання, перший етап якого відбувся торік у вересні, фахівці лісового господарства, закордонні експерти, представники деревообробного сектору напрацювали спільні Читати далі »

ЧЕРКАСИ ПРИЄДНУЮТЬСЯ ДО ГОДИНИ ЗЕМЛІ

      Коментарі Вимкнено до ЧЕРКАСИ ПРИЄДНУЮТЬСЯ ДО ГОДИНИ ЗЕМЛІ

30 березня в Україні вкотре відбудеться всесвітня соціально-екологічна акція «Година Землі», яка передбачає вимкнення світла на годину – з 20:30. У такий спосіб люди висловлюють стурбованість за майбутнє планети та Читати далі »

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ (ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ (ВІДЕО)

У Черкасах відбувся обласний етап XIII Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Участь у заході, який традиційно відбувся на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Читати далі »

ПРОГРАМА “ТЕМА ДНЯ” НА UA: ЧЕРКАСИ. ПРО ПОЖЕЖІ В ЕКОСИСТЕМАХ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ПРОГРАМА “ТЕМА ДНЯ” НА UA: ЧЕРКАСИ. ПРО ПОЖЕЖІ В ЕКОСИСТЕМАХ ЧЕРКАЩИНИ

Чому щовесни виникають пожежі в екосистемах Черкащини та чим загрожує паління трави людям та тваринам – у програмі “Тема дня” на телеканалі UA: Черкаси розповідають головний спеціаліст Черкаського обласного управління Читати далі »

ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. ОДИНАДЦЯТЬ КОМАНД ЮНИХ ЛІСІВНИКІВ ЗМАГАЛИСЯ НА ОБЛАСНОМУ ЗЛЬОТІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. ОДИНАДЦЯТЬ КОМАНД ЮНИХ ЛІСІВНИКІВ ЗМАГАЛИСЯ НА ОБЛАСНОМУ ЗЛЬОТІ

“Обласний зліт шкільних лісництв відбувся у Черкасах. Одинадцять команд – вихованців районних лісгоспів презентували результати своєї роботи та позмагалися за право представляти Черкащину на Всеукраїнському зльоті…” Черкаське обласне управління лісового Читати далі »

ВОЛОДИМИР БОНДАР НАГОЛОСИВ НА ПЕРСОНАЛЬНІЙ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ ОБЛУПРАВЛІНЬ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ЗА ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ОХОРОНИ ПРАЦІ

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР НАГОЛОСИВ НА ПЕРСОНАЛЬНІЙ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ ОБЛУПРАВЛІНЬ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ЗА ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ОХОРОНИ ПРАЦІ

На засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України одним з питань розглянуто стан охорони праці на лісогосподарських підприємствах галузі. За наданою на колегії статистикою впродовж 2018 року на державних лісогосподарських Читати далі »

ФОТОРЕПОРТАЖ. ЯК ЮНІ ЛІСІВНИКИ ЗІ ВСІЄЇ ОБЛАСТІ У ЧЕРКАСАХ ЗМАГАЛИСЯ

      Коментарі Вимкнено до ФОТОРЕПОРТАЖ. ЯК ЮНІ ЛІСІВНИКИ ЗІ ВСІЄЇ ОБЛАСТІ У ЧЕРКАСАХ ЗМАГАЛИСЯ

28 березня у Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми відбувся обласний етап XIII Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Участь у ньому взяли 11 команд – Читати далі »

НА ЧЕРКАЩИНІ СТВОРЕНО ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ МИСЛИВЦІВ І КОРИСТУВАЧІВ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ»

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕРКАЩИНІ СТВОРЕНО ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ МИСЛИВЦІВ І КОРИСТУВАЧІВ МИСЛИВСЬКИХ УГІДЬ»

У Черкасах відбулася нарада користувачів мисливських угідь Черкащини та мисливствознавців держлісгоспів. Головний спеціаліст Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка проаналізував результати цьогорічної таксації з обліку диких звірів Читати далі »

НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО УЧАСНИКА АТО ОЛЕКСАНДРА КЛОЧАНА УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИСАДИЛИ ДУБОВИЙ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО УЧАСНИКА АТО ОЛЕКСАНДРА КЛОЧАНА УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИСАДИЛИ ДУБОВИЙ ЛІС

В Уманському лісгоспі в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» створили  пам’ятні лісові культури. Ділянку заліснили на честь Олександра Клочана – воїна, який загинув під час бойових дій на Читати далі »

КЕРІВНИЦТВО КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

      Коментарі Вимкнено до КЕРІВНИЦТВО КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

У Корсунь-Шевченківському лісгоспі  у розпалі весняна лісокультурна кампанія. Днями в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» до садіння лісу долучилися також і керівники району. Вони разом з лісівниками у Читати далі »

ДО ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИЛИСЬ УЧНІ ЧОРНЯВСЬКОЇ ШКОЛИ

      Коментарі Вимкнено до ДО ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИЛИСЬ УЧНІ ЧОРНЯВСЬКОЇ ШКОЛИ

Для учнів Чорнявської загальноосвітньої школи зазвичай весна починається із лісокультурних заходів. Вже традиційно кілька років поспіль діти долучаються до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яку, до речі, школярі Читати далі »

ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЛІС ВИСАДЖУЮТЬ МЕХАНІЗОВАНО

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЛІС ВИСАДЖУЮТЬ МЕХАНІЗОВАНО

“Спочатку однорічні сосни та дуби викопують із розсадника. Посадковий матеріал для оновлення лісу працівники лісництв вирощують самостійно щороку. Сьогодні  лісокультурниці висаджують сіянці на площі три гектари. Спочатку чотири ряди сосон, Читати далі »