Monthly Archives: Лютий 2019

ВОЛОДИМИР БОНДАР ЗУСТРІВСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БІЗНЕС АСОЦІАЦІЇ

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР ЗУСТРІВСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БІЗНЕС АСОЦІАЦІЇ

27 лютого відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря з представниками Комітету деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації та Офісу ефективного регулювання BRDO. Сторони обговорили низку Читати далі »

ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «ЗБЕРЕГТИ ЛІСИ — НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ»

      Коментарі Вимкнено до ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «ЗБЕРЕГТИ ЛІСИ — НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ»

Ліс — в очікуванні весни. І хоча потроху ще сніжить і морозить, але вже наповнюються теплим сяйвом золотисті стовбури сосен, під корою дубів відчувається пульсація сили, повітря стає прозорішим, із Читати далі »

У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ У ПРОФЕСІЇ

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ У ПРОФЕСІЇ

У ДП «Смілянський лісгосп» за роки керівництва Юрія Сегеди з’явилося чимало добрих традицій, які продовжуються із року в рік. Одна з них – відзначення кращих за професією, зокрема, трудове суперництво Читати далі »

УКРАЇНА З 2019 РОКУ ПЕРЕЙШЛА НА ЄВРОСТАНДАРТИ КЛАСИФІКАЦІЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до УКРАЇНА З 2019 РОКУ ПЕРЕЙШЛА НА ЄВРОСТАНДАРТИ КЛАСИФІКАЦІЇ ДЕРЕВИНИ

Україна з початку 2019 року перейшла зі старих радянських ГОСТів на нові, гармонізовані із європейськими стандарти класифікації та вимірювання ділової деревини. Про це Укрінформу повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар. «2018 рік Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ЗАБЕЗПЕЧИЛО ПОВНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ОБЛІК УСІЄЇ ЗАГОТОВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ЗАБЕЗПЕЧИЛО ПОВНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ОБЛІК УСІЄЇ ЗАГОТОВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

В Україні лісогосподарськими підприємствами, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, запроваджено 100-відсотковий облік усієї заготовленої та реалізованої деревини у Cистемі електронного обліку деревини (ЕОД). Про це Читати далі »

У ЛІСАХ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА СТВОРЕНО ПОНАД 3 ТИС. ТЕРИТОРІЙ ТА ОБ’ЄКТІВ ПЗФ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

      Коментарі Вимкнено до У ЛІСАХ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА СТВОРЕНО ПОНАД 3 ТИС. ТЕРИТОРІЙ ТА ОБ’ЄКТІВ ПЗФ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

На сьогодні, лісів, що належать до сфери управління Держлісагентства*, уже заповідано 16,6%. Практично у всіх регіонах заповідність в лісах вища ніж загальнодержавна. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Читати далі »

В УКРАЇНІ ВПРОВАДЖУЮТЬ НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИСАДКИ ЛІСІВ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

      Коментарі Вимкнено до В УКРАЇНІ ВПРОВАДЖУЮТЬ НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИСАДКИ ЛІСІВ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

В Україні лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Держлісагентства, впроваджують новітні технології висадки саджанців із закритою кореневою системою. Ця технологія дає можливість розширити часовий період висадки саджанців, а також Читати далі »

У ЛИСЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЦЬОГОРІЧ ЗАЛІСНЯТЬ МАЙЖЕ 75 ГЕКТАРІВ

      Коментарі Вимкнено до У ЛИСЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЦЬОГОРІЧ ЗАЛІСНЯТЬ МАЙЖЕ 75 ГЕКТАРІВ

Цьогоріч у Лисянському лісгоспі планують створити 74,6 га лісових культур, із них лісорозведення – 15 га. Найбільше висадять дуба  – 45,1 га, окрім того, висаджуватимуть акацію білу – 10,2 га, Читати далі »

ЗАХОПЛЕННЯ ШАХАМИ – НА ВСЕ ЖИТТЯ

      Коментарі Вимкнено до ЗАХОПЛЕННЯ ШАХАМИ – НА ВСЕ ЖИТТЯ

Чудової зимової пори  відзначив свій славний 70-річний ювілей колишній головний механік ДП «Смілянський лісгосп» Валерій Леонідович Ульяненко. До його оселі завітали з привітаннями голова профспілкового комітету Надія Ковальська та Любов Читати далі »

ВОЛОДИМИР БОНДАР ПРЕДСТАВИВ ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ЗА 2018 РІК

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР ПРЕДСТАВИВ ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ЗА 2018 РІК

22 лютого 2019 року відбувся публічний звіт заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря. Під час звіту презентовано інформацію про основні результати діяльності лісового господарства у 2018 році. Читати далі »

НА КОЛЕГІЇ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ОБГОВОРИЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЛАНИ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

      Коментарі Вимкнено до НА КОЛЕГІЇ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ОБГОВОРИЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЛАНИ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

21 лютого під головуванням заступника Голови відомства Володимира Бондаря відбулося засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України. Під час засідання розглянуто питання про результати лісокультурного виробництва у 2018 році та Читати далі »

ПРАВДА ПРО ЛІС

      Коментарі Вимкнено до ПРАВДА ПРО ЛІС

Громадська ініціатива «Друзі лісу» за підтримки Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства і Товариства лісівників України розпочала випуск серії інформаційних листків «Правда про ліс». У цих інформаційних бюлетнях можна Читати далі »