АРХІВ: 22.01.2019

ВОЛОДИМИР БОНДАР: «МИ ВЕДЕМО ЗАПЕКЛУ БОРОТЬБУ З ПОРУШНИКАМИ, ЯКІ НЕЗАКОННО ВИРУБУЮТЬ ЛІСИ І ЗАСТОСОВУЮТЬ ЗБРОЮ ПРОТИ НАШИХ ФАХІВЦІВ»

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР: «МИ ВЕДЕМО ЗАПЕКЛУ БОРОТЬБУ З ПОРУШНИКАМИ, ЯКІ НЕЗАКОННО ВИРУБУЮТЬ ЛІСИ І ЗАСТОСОВУЮТЬ ЗБРОЮ ПРОТИ НАШИХ ФАХІВЦІВ»

Розвиток лісового господарства, примноження лісів – велике  загальнодержавне завдання. З цими проблемами добре справляється Державне агентство лісових ресурсів України (Держліс­агентство). Які нагальні питання стояли перед його керівництвом та фахівцями торік Читати далі »

85 ТОНН ЛІСОВОГО НАСІННЯ ЗАГОТОВИЛИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до 85 ТОНН ЛІСОВОГО НАСІННЯ ЗАГОТОВИЛИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ

Державні лісові господарства області підготувалися до цьогорічної посадкової кампанії – заготовили необхідну кількість лісового насіння для посіву в лісових розсадниках та створення лісових культур. Загалом лісівниками Черкащини у 2018 році Читати далі »

ПРИВІТАННЯ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ПРИВІТАННЯ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні колеги! Прийміть найкращі привітання з нагоди свята українського народу – Дня Соборності України! 22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки Читати далі »