Monthly Archives: Січень 2019

ПРОГРАМА “ТЕМА ДНЯ” НА UA: ЧЕРКАСИ. ЧОМУ ВСИХАЮТЬ ЛІСИ НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ПРОГРАМА “ТЕМА ДНЯ” НА UA: ЧЕРКАСИ. ЧОМУ ВСИХАЮТЬ ЛІСИ НА ЧЕРКАЩИНІ

«У Черкаському парку «Сосновий бір» загинуло понад 200 дерев. За результатами обстеження хвойні насадження підлягають санітарній вирубці. Чому всихають дерева, чим це загрожує та як врятувати ліси – у студії Читати далі »

ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПІДСУМУВАЛИ РОБОТУ ЗА 2018 РІК

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПІДСУМУВАЛИ РОБОТУ ЗА 2018 РІК

Під керівництвом начальника управління Олександра Дзюбенка 29 січня відбулося засідання розширеної колегії за участю головних спеціалістів управління та директорів лісгоспів. Засідання було приурочене узагальненню результатів господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за Читати далі »

ОБРАНО НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ОБРАНО НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА УКРАЇНИ

29 січня відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Держлісагентстві. До ініціативної групи з проведення установчих зборів було подано 122 заяви від представників інститутів громадянського суспільства. До Читати далі »

У КАМ`ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ НА ВИРОБНИЧІЙ НАРАДІ ОБГОВОРИЛИ СТАН ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ НАЦІОНАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ НА ДЕРЕВИНУ

      Коментарі Вимкнено до У КАМ`ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ НА ВИРОБНИЧІЙ НАРАДІ ОБГОВОРИЛИ СТАН ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ НАЦІОНАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ НА ДЕРЕВИНУ

Днями у Кам`янському лісгоспі  була проведена розширена виробнича нарада для лісничих, помічників лісничих, майстрів лісу і лісозаготівель, бухгалтерів лісництв щодо впровадження нових національних стандартів якості деревини, гармонізованих з європейськими. У Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: ПЛОЩА ВСИХАННЯ ЛІСІВ ЗА 2018 РІК СТАНОВИТЬ МАЙЖЕ 440 ТИС. ГА

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: ПЛОЩА ВСИХАННЯ ЛІСІВ ЗА 2018 РІК СТАНОВИТЬ МАЙЖЕ 440 ТИС. ГА

Загальна площа всихання насаджень у лісогосподарських підприємствах галузі за 2018 рік становить майже 440 тис. га, з яких сосна звичайна 243 тис. га, ялина європейська 26 тис. га, дуб звичайний Читати далі »

В УКРАЇНІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ДЕРЖАВНА ВЛАСНІСТЬ НА ЛІСИ, – ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ВОЛОДИМИР БОНДАР

      Коментарі Вимкнено до В УКРАЇНІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ДЕРЖАВНА ВЛАСНІСТЬ НА ЛІСИ, – ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ВОЛОДИМИР БОНДАР

Державне агентство лісових ресурсів України спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування розробили законодавчі зміни, які внесені в Податковий і Бюджетний кодекси України на 2019 рік, і, вперше з 2016 Читати далі »

26 ВАНТАЖІВОК ВИТЯГЛИ ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ІЗ СНІГОВОГО ПОЛОНУ ПІСЛЯ ОСТАННЬОЇ НЕГОДИ (ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до 26 ВАНТАЖІВОК ВИТЯГЛИ ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ІЗ СНІГОВОГО ПОЛОНУ ПІСЛЯ ОСТАННЬОЇ НЕГОДИ (ВІДЕО)

Протягом останніх кількох днів автотехніка Звенигородського лісгоспу та працівники були задіяні на подоланні наслідків снігопадів, що огорнули Черкащину 23 січня. Так, загалом поблизу Звенигородки – на дорогах у напрямку Черкас Читати далі »

НА САЙТІ НАЗК ДОСТУПНА ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ, ЯКА ДОПОМОЖЕ У ЗАПОВНЕННІ ТА ПОДАННІ ДЕКЛАРАЦІЇ

      Коментарі Вимкнено до НА САЙТІ НАЗК ДОСТУПНА ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ, ЯКА ДОПОМОЖЕ У ЗАПОВНЕННІ ТА ПОДАННІ ДЕКЛАРАЦІЇ

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік. Важливо пам’ятати, що безпосередньому Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: ЗАВДАННЯ З ВІДТВОРЕННЯ ЛІСІВ У 2018 РОЦІ ВИКОНАНО

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: ЗАВДАННЯ З ВІДТВОРЕННЯ ЛІСІВ У 2018 РОЦІ ВИКОНАНО

Під час засідання колегії Держлісагентства, яке відбулося 24 січня, повідомили, що у минулому році облуправління лісового та мисливського господарства забезпечили виконання завдань з відтворення лісів на площі 43,7 тис. га Читати далі »

ПРО ОБСЯГИ НЕЗАКОННИХ РУБОК ПОІНФОРМУВАЛИ НА КОЛЕГІЇ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

      Коментарі Вимкнено до ПРО ОБСЯГИ НЕЗАКОННИХ РУБОК ПОІНФОРМУВАЛИ НА КОЛЕГІЇ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

Стан охорони лісів від незаконних рубок і надалі продовжує бути досить складним, однак, завдяки діяльності рейдових бригад кількість випадків та обсяг незаконно зрубаної деревини у минулому році значно зменшився у Читати далі »

У 2018 РОЦІ ЛІСОВА ГАЛУЗЬ СПЛАТИЛА 6,2 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

      Коментарі Вимкнено до У 2018 РОЦІ ЛІСОВА ГАЛУЗЬ СПЛАТИЛА 6,2 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

Сьогодні на засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України було підбито підсумки діяльності лісової галузі за 2018 рік. Так, у минулому році за результатами господарської діяльності державними лісогосподарськими підприємствами, підпорядкованими Читати далі »

ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОПОМАГАЛИ ГРОМАДІ ДОЛАТИ НАСЛІДКИ СНІГОПАДУ

      Коментарі Вимкнено до ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОПОМАГАЛИ ГРОМАДІ ДОЛАТИ НАСЛІДКИ СНІГОПАДУ

Зима продовжує випробовувати громадян на міцність. Рясні снігопади та заметілі, що вкрили днями частину України, ускладнили рух транспортних засобів і на окремих автошляхах Черкащини. Для подолання наслідків негоди громада Золотоніського Читати далі »