АРХІВ: 18.12.2018

ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПЕРЕДАЛИ ГОСТИНЦІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

      Коментарі Вимкнено до ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПЕРЕДАЛИ ГОСТИНЦІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Новорічно-різдвяні свята тільки розпочинаються, а працівники Черкаського лісгоспу вже потурбувались, щоб українські військовослужбовці, які боронять східні рубежі України, до Дня святого Миколая отримали гостинці. Так, майже 86 кг продуктів харчування Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ТА НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ АГРОПОЛІТИЧНИЙ ДІАЛОГ АКТИВІЗУЮТЬ СПІВПРАЦЮ ЩОДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ТА НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ АГРОПОЛІТИЧНИЙ ДІАЛОГ АКТИВІЗУЮТЬ СПІВПРАЦЮ ЩОДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ЛІСІВ

Сьогодні відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря з керівником Німецько-Українського агрополітичного діалогу (APD) Фолькером Зассе та відповідальним за лісовий компонент проекту Сіманом Юрком. Сторони обговорили низку Читати далі »

ГОЛОВНА ЯЛИНКА ЧЕРКАС – З ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ГОЛОВНА ЯЛИНКА ЧЕРКАС – З ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ

На Соборній площі в Черкасах уже встановили новорічну ялинку. За щорічною традицією новорічні хвойні красуні для обласного центру закуповують у Черкаському лісгоспі. Для створення головної ялинки міста було привезено 225 Читати далі »