Monthly Archives: Грудень 2018

НОВИЙ РІК – НОВІ СТАНДАРТИ. У ЗВЕНИГОРОДСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУВСЯ ВИРОБНИЧИЙ СЕМІНАР

      Коментарі Вимкнено до НОВИЙ РІК – НОВІ СТАНДАРТИ. У ЗВЕНИГОРОДСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУВСЯ ВИРОБНИЧИЙ СЕМІНАР

У Звенигородському держлісгоспі провели виробничий семінар із застосування нових стандартів на лісоматеріали. Відбувся він на лісокомплексі підприємства. Участь у ньому взяли головний інженер Сергій Савченко, головний економіст Михайло Харченко, інженер Читати далі »

АНДРІЙ ПУСТОВІТ: «ЧЕРКАСЬКОМУ БОРУ БУТИ У ВІКАХ»

      Коментарі Вимкнено до АНДРІЙ ПУСТОВІТ: «ЧЕРКАСЬКОМУ БОРУ БУТИ У ВІКАХ»

До новорічних і різдвяних свят, схожих на світлу і добру казку, залишилися лічені години. Але феєричне, яскраве дійство для черкасців уже розпочалося – з відкриття в День святого Миколая головної Читати далі »

ПРИВІТАННЯ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З НОВИМ 2019 РОКОМ

      Коментарі Вимкнено до ПРИВІТАННЯ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З НОВИМ 2019 РОКОМ

Шановні колеги, лісівники! Щиро вітаю всіх працівників лісового та мисливського господарства з прийдешніми святами – Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Рік, що минає, був непростим, але маємо тверде переконання, Читати далі »

ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ: УЧНІ ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА “БОГДАНІВЕЦЬ” СТВОРИЛИ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ: УЧНІ ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА “БОГДАНІВЕЦЬ” СТВОРИЛИ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Щасливі очі, щирі посмішки, гарний настрій – саме такими подарунками обдарували учні Чигиринського НВК №3 працівників ДП “Чигиринське лісове господарство”, які завітали в освітній заклад на новорічне свято разом із Читати далі »

ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ВИХОВАНЦІВ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ

      Коментарі Вимкнено до ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ВИХОВАНЦІВ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ

Голова профкому Черкаського лісгоспу Анатолій Рожненко разом із головним бухгалтером Ольгою Крижанівською та бухгалтерами підприємства  Наталією Фатеєнковою й Аллою Балясною привітали вихованців комунального закладу «Черкаський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради» Читати далі »

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

27 грудня 2018 року відбулося засідання розширеної колегії Держлісагентства. Порядок денний був суголосний задачам, які вирішувала країна у цьому році, щодо ефективного протистояння збройній російській агресії: «Про стан військового обліку Читати далі »

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБЕНКА З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

      Коментарі Вимкнено до ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБЕНКА З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Шановні колеги, дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання із Новим 2019 роком та світлим Різдвом Христовим! Новорічні свята – це особливі дні осмислення пройденого, осягнення здобутків і звершень, підбиття підсумків, виміру Читати далі »

ЛІСІВНИКИ КАНІВСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ ПРИВІТАЛИ СМАКОЛИКАМИ ВИХОВАНЦІВ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ КАНІВСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ ПРИВІТАЛИ СМАКОЛИКАМИ ВИХОВАНЦІВ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ

27 грудня ц.р. до вихованців Канівського шкільного лісництва завітали шефи – представники Державного підприємства “Канівське лісове господарство”. Мета візиту наставників – святково-вітальна. А ще – “посміхально-дякувальна”. Принаймні, так після вручення Читати далі »

ГОЛОВА ОДА ОЛЕКСАНДР ВЕЛЬБІВЕЦЬ ВРУЧИВ ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ ЗАСТУПНИКУ ДИРЕКТОРА ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ОЛЕГУ БАГЛАЮ

      Коментарі Вимкнено до ГОЛОВА ОДА ОЛЕКСАНДР ВЕЛЬБІВЕЦЬ ВРУЧИВ ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ ЗАСТУПНИКУ ДИРЕКТОРА ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ОЛЕГУ БАГЛАЮ

Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації і обласної ради за особливі заслуги перед Черкащиною нагороджено заступника директора ДП «Звенигородське лісове господарство» Олега Баглая. Вручив Почесну грамоту разом з нагрудним знаком Читати далі »

ЕКОЛОГІЧНИЙ КОМІТЕТ ПАРЛАМЕНТУ ПІДТРИМАВ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО СКАСУВАННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ ЛІСОВИХ ЗЕМЕЛЬ

      Коментарі Вимкнено до ЕКОЛОГІЧНИЙ КОМІТЕТ ПАРЛАМЕНТУ ПІДТРИМАВ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО СКАСУВАННЯ ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ ЛІСОВИХ ЗЕМЕЛЬ

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на своєму засіданні розглянув проект Закону України про внесення змін до статті 273 Податкового кодексу України щодо скасування подвійного Читати далі »

У КАМ’ЯНСЬКОМУ ДЕРЖЛІСГОСПІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ДЛЯ КРУГЛИХ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ

      Коментарі Вимкнено до У КАМ’ЯНСЬКОМУ ДЕРЖЛІСГОСПІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ДЛЯ КРУГЛИХ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ

З метою переходу з 1 січня 2019 року до застосування нових національних стандартів на круглі лісоматеріали, розроблені на основі європейських нормативних документів, в ДП “Кам’янське лісове господарство” було проведено семінар-навчання з Читати далі »

УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ПІДШЕФНУ ШКОЛУ-ІНТЕРНАТ З НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ПІДШЕФНУ ШКОЛУ-ІНТЕРНАТ З НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

Зимові свята, які з таким нетерпінням чекають діти, у розпалі. Пора подарунків, щирих дитячих посмішок, святково-вбраної ялинки, цікавих новорічних вистав та здійснення дитячих мрій. Цього року до учнів підшефної Тальнівської Читати далі »