Monthly Archives: Листопад 2018

НАШ ОБОВ’ЯЗОК – ПОСТІЙНО ПІДТРИМУВАТИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ ТА РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ЛІСІВНИКІВ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

      Коментарі Вимкнено до НАШ ОБОВ’ЯЗОК – ПОСТІЙНО ПІДТРИМУВАТИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ ТА РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ЛІСІВНИКІВ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

Лісівники завжди, з початку військових дій на Сході України, підтримували та надавали допомогу українським військовим. І зараз, в умовах воєнного стану в частині областей, ми маємо активізувати цю підтримку. На Читати далі »

ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗАКЛАЛИ ЛІСОВЕ НАСІННЯ НА ЗИМОВЕ ЗБЕРІГАННЯ

      Коментарі Вимкнено до ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗАКЛАЛИ ЛІСОВЕ НАСІННЯ НА ЗИМОВЕ ЗБЕРІГАННЯ

З настанням холодів у лісівників завершилась гаряча пора збору лісового насіння. Цьогорічна осінь, яка виявилась багатою на врожай жолудя дуба, дала змогу Лисянському лісгоспу заготовити 9646 кг жолудя дуба звичайного Читати далі »

ВСЕ, ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ, ПРО НОВОРІЧНІ ЯЛИНКИ

      Коментарі Вимкнено до ВСЕ, ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ, ПРО НОВОРІЧНІ ЯЛИНКИ

Заготівля новорічних ялинок без шкоди для навколишнього середовища Державні лісогосподарські підприємства розпочинають реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі Читати далі »

У ЗОЛОТОНІСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПІДГОТУВАЛИ 25 ГЕКТАРІВ ПЛОЩ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до У ЗОЛОТОНІСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПІДГОТУВАЛИ 25 ГЕКТАРІВ ПЛОЩ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЛІСІВ

Під час наступної весняної лісокультурної кампанії у Золотоніському лісгоспі планують створити лісових культур на загальній площі у 53 га. Для оперативного та якісного створення лісових культур навесні важливим процесом є Читати далі »

ЗАУВАЖЕННЯ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ДО ЗВІТУ ДРУГОЇ МІСІЇ ТАІЕХ

      Коментарі Вимкнено до ЗАУВАЖЕННЯ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ДО ЗВІТУ ДРУГОЇ МІСІЇ ТАІЕХ

У 2018 році, з 29 січня до 2 лютого, відбулася друга місія ТАІЕХ щодо реформування системи управління лісовим господарством. Нещодавно було оприлюднено відповідний звіт (http://minagro.gov.ua/useful-information?nid=26563). Державне агентство лісових ресурсів України опрацювало цей Читати далі »

КАМ`ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ПОБУВАЛИ У КОЛЕГ НА СУМЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до КАМ`ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ПОБУВАЛИ У КОЛЕГ НА СУМЩИНІ

Днями делегація лісівників з Кам’янського лісгоспу побувала з робочим візитом у ДП “Свеське лісове господарство” Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства. Знайомились з досвідом роботи колег директор Кам`янського лісгоспу Читати далі »

НА ЗВЕНИГОРОДЩИНІ У ПЕХІВСЬКОМУ ЛІСОРОЗСАДНИКУ ВИСІЯЛИ ПОНАД 7 ТОНН ЖОЛУДЯ ДУБА ЗВИЧАЙНОГО

      Коментарі Вимкнено до НА ЗВЕНИГОРОДЩИНІ У ПЕХІВСЬКОМУ ЛІСОРОЗСАДНИКУ ВИСІЯЛИ ПОНАД 7 ТОНН ЖОЛУДЯ ДУБА ЗВИЧАЙНОГО

У Звенигородському лісгоспі готуються до наступних лісокультурних кампаній, адже, як зауважують самі лісівники, відновлення лісу – це безперервний процес. Тож, аби виростити високоякісні сіянці, що в майбутньому стануть могутнім лісом, Читати далі »

ПАРЛАМЕНТ УХВАЛИВ ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТНОГО І ПОДАТКОВОГО КОДЕКСІВ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ПАРЛАМЕНТ УХВАЛИВ ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТНОГО І ПОДАТКОВОГО КОДЕКСІВ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

23 листопада Верховною Радою України прийнятий Державний бюджет України на 2019 рік та внесено низку змін до Податкового і Бюджетного кодексів, зокрема, які стосуються лісового господарства України. Щодо фінансування ведення Читати далі »

ПРО ПЕРЕХІД НА НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ, ГАРМОНІЗОВАНІ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ, ЙШЛОСЯ НА НАРАДІ ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ПРО ПЕРЕХІД НА НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ, ГАРМОНІЗОВАНІ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ, ЙШЛОСЯ НА НАРАДІ ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ

Під керівництвом начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Дзюбенка 22 листопада відбулася виробнича нарада. Участь у заході взяли головні спеціалісти управління, директори, головні інженери, головні бухгалтери державних Читати далі »

ЛІСОВА ОХОРОНА НА ЗВЕНИГОРОДЩИНІ ЗАТРИМАЛА БРАКОНЬЄРІВ НА ЕЛІТНІЙ АВТІВЦІ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСОВА ОХОРОНА НА ЗВЕНИГОРОДЩИНІ ЗАТРИМАЛА БРАКОНЬЄРІВ НА ЕЛІТНІЙ АВТІВЦІ

У ніч з 22 на 23 листопада ц.р. у мисливських угіддях неподалік села Козацьке Звенигородського району впіймали браконьєрів. Під час патрулювання мисливських угідь лісова охорона Звенигородського лісгоспу спільно з представниками Читати далі »

ЗОЛОТОНІСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО: ОХОРОНЯЄМО, ЗБЕРІГАЄМО, ПРИМНОЖУЄМО! (ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до ЗОЛОТОНІСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО: ОХОРОНЯЄМО, ЗБЕРІГАЄМО, ПРИМНОЖУЄМО! (ВІДЕО)

“Єдиний лісгосп на лівому березі величного Дніпра на Черкащині – Державне підприємство «Золотоніське лісове господарство». Він розташований на території чотирьох районів: Золотоніського, Канівського, Чорнобаївського та Драбівського…” Черкаське обласне управління лісового Читати далі »

КАМ’ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗАГОТОВИЛИ 12 ТОНН ЛІСОВОГО НАСІННЯ

      Коментарі Вимкнено до КАМ’ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗАГОТОВИЛИ 12 ТОНН ЛІСОВОГО НАСІННЯ

Одним з першочергових завдань лісівників є відтворення лісу. Саме для цього Кам’янське лісове господарство велику увагу приділяє заготівлі високоякісного насіння, що є запорукою створення високопродуктивних насаджень. Цей рік видався надзвичайно Читати далі »