АРХІВ: 25.10.2018

НА ЧЕРКАЩИНІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ НА ПАРНОКОПИТНИХ ТА ХУТРОВИХ ДИКИХ ТВАРИН

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕРКАЩИНІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ НА ПАРНОКОПИТНИХ ТА ХУТРОВИХ ДИКИХ ТВАРИН

У Черкасах відбулася нарада з користувачами мисливських угідь області та мисливствознавцями держлісгоспів. Участь у засіданні взяли директори державних лісогосподарських підприємств. Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка повідомив, Читати далі »

ДЕЛЕГАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ПЕРЕЙМАЄ ДОСВІД БІЛОРУСЬКИХ КОЛЕГ ЩОДО ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМИ МАСОВОГО ВСИХАННЯ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до ДЕЛЕГАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ПЕРЕЙМАЄ ДОСВІД БІЛОРУСЬКИХ КОЛЕГ ЩОДО ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМИ МАСОВОГО ВСИХАННЯ ЛІСІВ

Делегація українських лісівників на чолі з заступником Голови Держлісагентства Володимиром Бондарем перебуває з візитом у Республіці Білорусь. Вони відвідали Гомельський лісгосп, де обговорили питання співпраці з його директором Ігорем Дегтяріком. Читати далі »

ДИРЕКТОР ЗОЛОТОНІСЬКОГО ЛІСГОСПУ МИКОЛА БАС ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ ПРЕЗИДЕНТА ЗА ВОЛОНТЕРСТВО ТА ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

      Коментарі Вимкнено до ДИРЕКТОР ЗОЛОТОНІСЬКОГО ЛІСГОСПУ МИКОЛА БАС ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ ПРЕЗИДЕНТА ЗА ВОЛОНТЕРСТВО ТА ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

З перших днів військового конфлікту на Сході країни, колектив державного підприємства «Золотоніське лісове господарство» на чолі з директором активно підтримують військовослужбовців, відгукуючись на звернення українських захисників й волонтерів, та надаючи Читати далі »