АРХІВ: 26.09.2018

ВІДЕО. ЗВЕРНЕННЯ ЛІСІВНИКІВ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ НАГАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО. ЗВЕРНЕННЯ ЛІСІВНИКІВ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ НАГАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

“Про критичний стан у галузі заявляють представники лісових господарств України. Застерігають: відсутність державної підтримки та подвійне оподаткування діяльності призведе до банкрутства підприємств та звільнення працівників…” Черкаське обласне управління лісового та Читати далі »

ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ НА IV З’ЇЗДІ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ НА IV З’ЇЗДІ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ

У Києві 25 вересня відбувся IV з’їзд лісівників України. Головна мета скликання з’їду – опрацювання спільних рішень за участю фахівців лісового господарства, урядовців, закордонних експертів, інвесторів, представників деревообробного сектору щодо подальшого розвитку Читати далі »

НА З’ЇЗДІ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ ЗАПРОПОНОВАНО АЛЬТЕРНАТИВУ ЗАДУМАМ СТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ КОМПАНІЇ, КОНЦЕСІЇ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до НА З’ЇЗДІ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ ЗАПРОПОНОВАНО АЛЬТЕРНАТИВУ ЗАДУМАМ СТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ КОМПАНІЇ, КОНЦЕСІЇ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЛІСІВ

Задекларований окремими силами рух до приватизації лісів, до створення єдиної компанії, до передачі лісового господарства у концесію – це рух, який в кінцевому своєму варіанті означає знищення українських лісів. На Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Щиро вітаємо з 60-річним ювілеєм Ігоря Тимофійовича Гулика – головного спеціаліста відділу лісового та мисливського господарства управління, який він відзначає 26 вересня. Шановний Ігорю Тимофійовичу! Бажаємо міцного козацького здоров’я, родинного Читати далі »