АРХІВ: 16.09.2018

ЯК У ЧЕРКАСАХ ДІТИ СВЯТО ЛІСУ ВІДЗНАЧАЛИ

      Коментарі Вимкнено до ЯК У ЧЕРКАСАХ ДІТИ СВЯТО ЛІСУ ВІДЗНАЧАЛИ

З нагоди відзначення Дня працівника лісу у черкаському парку “Сосновий бір” відбулося СВЯТО ЛІСУ ДЛЯ ДІТЕЙ. Організатори – Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства та державні лісогосподарські підприємства області. Читати далі »

КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ ХОРОШИМИ ПОКАЗНИКАМИ В РОБОТІ ТА СПОДІВАННЯМИ НА КРАЩЕ

      Коментарі Вимкнено до КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ ХОРОШИМИ ПОКАЗНИКАМИ В РОБОТІ ТА СПОДІВАННЯМИ НА КРАЩЕ

За традицією в Україні у третю неділю вересня відзначають своє професійне свято працівники лісового господарства. Напередодні офіційної дати – у четвер, 13 вересня ц.р., – працівники ДП «Канівське лісове господарство» Читати далі »

У ЧИГИРИНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ З’ЯВИЛАСЯ ОРИГІНАЛЬНА ФОТОЗОНА (ФОТОФАКТ)

      Коментарі Вимкнено до У ЧИГИРИНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ З’ЯВИЛАСЯ ОРИГІНАЛЬНА ФОТОЗОНА (ФОТОФАКТ)

До професійного свята на території Чигиринського лісгоспу встановили оригінальну фотозону. Вже за кілька днів ця місцина на території підприємств стала однією з улюблених не лише для лісівників, а й для Читати далі »

ВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА ПРАЦІВНИКАМ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА, ЛІСОВОЇ, ДЕРЕВООБРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА ПРАЦІВНИКАМ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА, ЛІСОВОЇ, ДЕРЕВООБРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Шановні друзі! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України. Завдяки вашій відповідальній і наполегливій праці забезпечується зміцнення лісового фонду країни, його відновлення Читати далі »