АРХІВ: 14.09.2018

ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБЕНКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБЕНКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Шановні працівники та ветерани лісового господарства! Щиро вітаю з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу! Працівники лісового господарства – це згуртовані колективи, які своєю самовідданістю примножують ліси Черкащини, щоденною Читати далі »

ЗВЕРНЕННЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ЗВЕРНЕННЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Шановні працівники лісу! Щороку, у третю неділю вересня, в Україні відзначають професійне свято працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості – День працівника лісу. Ліс – це справжній скарб нашої Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ІНІЦІЮВАЛО ПЕРЕХІД НА НОВІ МЕТОДИ ЗАГОТІВЛІ ДЕРЕВИНИ, ОДНАК КОШТИ НА ТЕХНІЧНЕ ПЕРЕОСНАЩЕННЯ ВІДСУТНІ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ІНІЦІЮВАЛО ПЕРЕХІД НА НОВІ МЕТОДИ ЗАГОТІВЛІ ДЕРЕВИНИ, ОДНАК КОШТИ НА ТЕХНІЧНЕ ПЕРЕОСНАЩЕННЯ ВІДСУТНІ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

Зараз Держлісагентство ініціювало перехід від, так би мовити, традиційних методів заготівлі деревини, які в нас існували з радянського часу, до європейських. Йдеться про перехід від суцільних до поступових і вибіркових Читати далі »