Monthly Archives: Серпень 2018

ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО ЗАТИШНИЙ ВІДПОЧИНОК ГРОМАДЯН ПОБЛИЗУ ЛІСОВИХ МАСИВІВ

      Коментарі Вимкнено до ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО ЗАТИШНИЙ ВІДПОЧИНОК ГРОМАДЯН ПОБЛИЗУ ЛІСОВИХ МАСИВІВ

На території лісових масивів Стеблівського лісництва, на березі мальовничої річки Рось, лисянські лісівники облаштували  альтанку із столом та лавами, яка може вмістити близько двадцяти осіб, неподалік встановили інформаційні аншлаги та Читати далі »

ВІТАЄМО ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНУ ЯЦЕНКО!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНУ ЯЦЕНКО!

Щиро вітаємо з Днем народження інженера з охорони та захисту лісу Смілянського лісгоспу Любов Миколаївну Яценко, який вона відзначає 31 серпня. Шановна Любове Миколаївно! Бажаємо Вам безмежного щастя та міцного Читати далі »

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ ТА “КРАЩИЙ ОПЕРАТОР ГІДРОМАНІПУЛЯТОРА-2018”

      Коментарі Вимкнено до ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ ТА “КРАЩИЙ ОПЕРАТОР ГІДРОМАНІПУЛЯТОРА-2018”

За результатами конкурсних змагань переможцями 21-го Всеукраїнського конкурсу-змагання вальників лісу стали: 1 місце – Віталій Слюсарчук (команда компанії «Штіль») 2 місце – Сергій Журавель (команда Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства) 3 місце Читати далі »

НА КИЇВЩИНІ ВІДБУВАЮТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до НА КИЇВЩИНІ ВІДБУВАЮТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ

Сьогодні, 30 серпня, на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного і по місту Київ управління лісового та мисливського господарства відбуваються змагання працівників лісових господарств – 21 Всеукраїнський конкурс-змагання вальників Читати далі »

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КАДРОВИХ СЛУЖБ ТА ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ ЛІСГОСПІВ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КАДРОВИХ СЛУЖБ ТА ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ ЛІСГОСПІВ ЧЕРКАЩИНИ

З метою підвищення кваліфікації працівників, 29 серпня в обласному управлінні відбувся семінар для працівників кадрових служб та головних бухгалтерів державних лісогосподарських підприємств Черкащини. З роз’ясненнями  про дотримання вимог чинного законодавства Читати далі »

ВИРОБНИЧА ПРОГРАМА ЧЕРКАСЬКОГО ОУЛМГ НА IV КВАРТАЛ 2018 РОКУ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ НЕОБРОБЛЕНИХ

      Коментарі Вимкнено до ВИРОБНИЧА ПРОГРАМА ЧЕРКАСЬКОГО ОУЛМГ НА IV КВАРТАЛ 2018 РОКУ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ НЕОБРОБЛЕНИХ

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства оприлюднює ВИРОБНИЧУ ПРОГРАМУ НА ІV КВАРТАЛ 2018 РОКУ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ НЕОБРОБЛЕНИХ. Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

03 вересня  2018 року  Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України проводить аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу 4 кварталу 2018 року, що виставляються лісовими господарствами Черкаського обласного управління лісового та Читати далі »

ДП «ЧИГИРИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»: ПРАЦЮЄМО, ЩОБ НЕ ГОРІЛИ ЛІСИ

      Коментарі Вимкнено до ДП «ЧИГИРИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»: ПРАЦЮЄМО, ЩОБ НЕ ГОРІЛИ ЛІСИ

Надворі серпень. Літо в розпалі, хоч і наближається до свого завершення. А за умовами погоди, яка встановилася в природних екосистемах – пожежонебезпечний сезон. Вже кілька тижнів триває п’ятий клас пожежної Читати далі »

МАЙСТРА ЛІСУ КАНІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДОЮ

      Коментарі Вимкнено до МАЙСТРА ЛІСУ КАНІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДОЮ

Напередодні святкування 27-річниці незалежності України до державного підприємства «Канівське лісове господарство» надійшла приємна звістка – за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, активну громадську позицію, патріотизм та Читати далі »

30 СЕРПНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКІ КОНКУРС-ЗМАГАННЯ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ ТА “КРАЩИЙ ОПЕРАТОР ГІДРОМАНІПУЛЯТОРА-2018”

      Коментарі Вимкнено до 30 СЕРПНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКІ КОНКУРС-ЗМАГАННЯ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ ТА “КРАЩИЙ ОПЕРАТОР ГІДРОМАНІПУЛЯТОРА-2018”

30 серпня 2018 року на базі державного підприємства «Тетерівське лісове господарство» відбудуться 21-й Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу та 10-й Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Кращий оператор гідроманіпулятора-2018». Черкащину на Всеукраїнському конкурсі Читати далі »

ЧОМУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛІСОЗАГОТІВЛЯ У ШПОЛЯНСЬКОМУ ЛІСІ? (ІНТЕРВ`Ю З ЛІСНИЧИМ ОЛЕКСАНДРОМ ХОРВАТОМ)

      Коментарі Вимкнено до ЧОМУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛІСОЗАГОТІВЛЯ У ШПОЛЯНСЬКОМУ ЛІСІ? (ІНТЕРВ`Ю З ЛІСНИЧИМ ОЛЕКСАНДРОМ ХОРВАТОМ)

Тема функціонування державного лісогосподарства у нашій країні перманентно перебуває на передовицях соціальних мереж. Одна за іншою світлини із великою кількістю вагонів із кругляком, котрі, начебто, безконтрольно прямують за кордон, — Читати далі »

ВІДЕО ТК «УКРАЇНА». ВЕЛИЧЕЗНИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ З САМШИТУ ВИРОСТИЛИ ЛІСІВНИКИ НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК «УКРАЇНА». ВЕЛИЧЕЗНИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ З САМШИТУ ВИРОСТИЛИ ЛІСІВНИКИ НА ЧЕРКАЩИНІ

“7 років тому у Грушківському лісництві висадили 300 кущів. І до 27 річниці – дістали ось такий результат! Розмір композиції – десять на шість метрів. Заготовки вирощували теж тут, у Читати далі »