Monthly Archives: Червень 2018

ЛІСІВНИКИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ТА РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ ПОЖЕЖІ В ЛІСІ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ТА РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ ПОЖЕЖІ В ЛІСІ

З метою відпрацювання взаємодії між працівниками лісового господарства та пожежно-рятувального підрозділу, у випадку виникнення пожеж в природних екосистемах, на території лісового масиву ДП «Звенигородське лісове господарство» відбулися тактико-спеціальні навчання. За Читати далі »

НИЗКУ ВИРОБНИЧИХ ПИТАНЬ ОБГОВОРИЛИ У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПІД ЧАС ВИЇЗНОЇ НАРАДИ

      Коментарі Вимкнено до НИЗКУ ВИРОБНИЧИХ ПИТАНЬ ОБГОВОРИЛИ У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПІД ЧАС ВИЇЗНОЇ НАРАДИ

20 червня в ДП «Черкаське лісове господарство» на базі Руськополянського лісництва  відбулася виїзна нарада під керівництвом директора Черкаського лісгоспу, за участю лісничих та головних спеціалістів лісогосподарського підприємства. Роботу учасники наради Читати далі »

ВІДЕОПРИВІТАННЯ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕОПРИВІТАННЯ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

“Якщо ми як суспільство, як громадськість вибороли конституцію, основний наш законодавчий документ, якщо ми визначили правила, за якими ми, як суспільство можемо жити, то наше питання тільки дотримуватись цих основних Читати далі »

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБЕНКА З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБЕНКА З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Шановні колеги – лісівники Черкащини! Щиро вітаю із визначним державним святом – Днем Конституції! У цей день бажаю впевненості й  незгасної віри у прекрасну долю Черкащини та України. Зичу здоров`я, Читати далі »

ЧИГИРИНСЬКЕ ШКІЛЬНЕ ЛІСНИЦТВО: ПЛЕКАЄМО ЛІСИ БОГДАНОВОГО КРАЮ

      Коментарі Вимкнено до ЧИГИРИНСЬКЕ ШКІЛЬНЕ ЛІСНИЦТВО: ПЛЕКАЄМО ЛІСИ БОГДАНОВОГО КРАЮ

У справі збереження і охорони природних багатств найважливішим завданням є екологічне, трудове навчання молоді, її патріотичне і моральне виховання. Учнівські лісництва – це потужна сила у формуванні справжніх природолюбів, дбайливих Читати далі »

ФОТОРЕПОРТАЖ. У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ВИЇЗНА НАРАДА

      Коментарі Вимкнено до ФОТОРЕПОРТАЖ. У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ВИЇЗНА НАРАДА

В ході виїзної наради ДП «Черкаське лісове господарство», що відбулася 20 червня на базі Руськополянського лісництва, під керівництвом директора Черкаського лісгоспу, за участю лісничих та головних спеціалістів лісогосподарського підприємства, було Читати далі »

НА БАЗІ ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПРОХОДИТЬ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВИЇЗНОЇ КОЛЕГІЇ ДАЛРУ

      Коментарі Вимкнено до НА БАЗІ ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ПРОХОДИТЬ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВИЇЗНОЇ КОЛЕГІЇ ДАЛРУ

Сьогодні у Вінниці, на базі обласного управління лісового та мисливського господарства, розпочалося дводенне розширене засідання виїзної колегії Державного агентства лісових ресурсів України. У роботі колегії бере участь перший заступник голови Читати далі »

“МИСЛИВСЬКИЙ КУТ” ЗБУДУВАЛИ, “КОРОЛІВСЬКУ КРИНИЦЮ” ОБЛАГОРОДИЛИ – КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО ЗАТИШОК У ЛІСІ

      Коментарі Вимкнено до “МИСЛИВСЬКИЙ КУТ” ЗБУДУВАЛИ, “КОРОЛІВСЬКУ КРИНИЦЮ” ОБЛАГОРОДИЛИ – КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО ЗАТИШОК У ЛІСІ

«Ліс має бути не диким, а рідним», – таким гаслом керуються канівські лісівники, створюючи нові та доглядаючи вже створені рекреаційні пункти Канівщини задля того, аби кожен, хто приходить чи приїздить Читати далі »

ЛИСЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП ПОПОВНИВСЯ НОВОЮ СПЕЦТЕХНІКОЮ

      Коментарі Вимкнено до ЛИСЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП ПОПОВНИВСЯ НОВОЮ СПЕЦТЕХНІКОЮ

Нещодавно автопарк Лисянського лісгоспу поповнився новою спецтехнікою. З метою пришвидшення та здешевлення процесу навантаження та вивезення лісопродукції на підприємстві придбали ще один маніпулятор. Порівняно із тим, що вже працює на Читати далі »

УВАГА! З 2 ЛИПНЯ ЗМІНЮЮТЬСЯ РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ ДЛЯ СПЛАТИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ З МИСЛИВСТВА

      Коментарі Вимкнено до УВАГА! З 2 ЛИПНЯ ЗМІНЮЮТЬСЯ РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ ДЛЯ СПЛАТИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ З МИСЛИВСТВА

У зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів змінено реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів. Враховуючи зазначене, у рубриці «Адміністративні Читати далі »

ГОЛОВНЕ, ЩОБ ЛІСІВНИКИ ЧУЛИ СУСПІЛЬСТВО, А СУСПІЛЬСТВО ЧУЛО ЛІСІВНИКІВ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР НА ІІІ ФОРУМІ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

      Коментарі Вимкнено до ГОЛОВНЕ, ЩОБ ЛІСІВНИКИ ЧУЛИ СУСПІЛЬСТВО, А СУСПІЛЬСТВО ЧУЛО ЛІСІВНИКІВ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР НА ІІІ ФОРУМІ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар взяв участь у панельній дискусії про розвиток лісового господарства у рамках ІІІ Форуму місцевого розвитку, який відбувається у м. Трускавець Львівської Читати далі »

У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕДЕНО ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕДЕНО ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ

З метою відпрацювання різних способів гасіння лісової пожежі та відпрацювання взаємодії між командами лісової пожежної станції (ЛПС) Смілянського лісгоспу та 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ-12) Смілянського УДСНС у Черкаській області, Читати далі »