АРХІВ: 08.05.2018

ВОЛОДИМИР БОНДАР ДАВ СТАРТ РОБОТИ ЛІСОВОГО ПОЖЕЖНОГО ПАТРУЛЯ НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР ДАВ СТАРТ РОБОТИ ЛІСОВОГО ПОЖЕЖНОГО ПАТРУЛЯ НА ЧЕРКАЩИНІ

8 травня ми запускаємо роботу оновленого та вискооснащеного Лісового пожежного патруля – п’ять нових автомобілів Ford, які обладнані пожежними модулями, квадрокоптерами, GPS-трекерами та іншим сучасним устаткуванням. Про це повідомив заступник Голови Читати далі »

ФОТОРЕПОРТАЖ. ВІДБУЛИСЯ ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ УМОВНОЇ ЛІСОВОЇ ПОЖЕЖІ У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

      Коментарі Вимкнено до ФОТОРЕПОРТАЖ. ВІДБУЛИСЯ ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ УМОВНОЇ ЛІСОВОЇ ПОЖЕЖІ У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

8 травня у Дахнівському лісництві Черкаського лісгоспу лісівники та рятувальники провели комплексні тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі. Мета навчань – на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної Читати далі »

УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНА

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНА

Напередодні 73-ї річниці перемоги над нацизмом у другій світовій війні уманські лісівники разом із керівництвом Уманського району привітали шанованого ветерана – Вихватнюка Григорія Трохимовича, в минулому – головного механіка Уманського Читати далі »

ЗВЕРНЕННЯ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 73-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

      Коментарі Вимкнено до ЗВЕРНЕННЯ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 73-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановні ветерани! У ці весняні дні ми вшановуємо ваш величний та безсмертний подвиг. Подвиг людей, які неймовірною ціною власних життів, пройшовши крізь жорна війни, здобули перемогу. Ми завжди пам’ятатимемо ваш Читати далі »

ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ УПРАВЛІННЯ

      Коментарі Вимкнено до ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ УПРАВЛІННЯ

73 роки минуло від незабутнього травня 1945 року – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Пам’ять про ту жорстоку війну, яка призвела до небачених людських втрат, економічних, культурних, Читати далі »

“НАГОЛОШУЮ НА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ”, – ЮРІЙ ТКАЧЕНКО ПРОСИТЬ НЕ ДОПУСТИТИ ПОЖЕЖ У ЛІСАХ

      Коментарі Вимкнено до “НАГОЛОШУЮ НА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ”, – ЮРІЙ ТКАЧЕНКО ПРОСИТЬ НЕ ДОПУСТИТИ ПОЖЕЖ У ЛІСАХ

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко закликає райони активізувати роботу із захисту лісових масивів від пожеж. З таким закликом до керівників міст, ОТГ і районів Ткаченко звернувся під час понеділкової координаційної Читати далі »