Monthly Archives: Травень 2018

“УРЯДОВИЙ КУР`ЄР”: ЯК УБЕРЕГТИ ЛІСИ ВІД ВОГНЯНОЇ СТИХІЇ

      Коментарі Вимкнено до “УРЯДОВИЙ КУР`ЄР”: ЯК УБЕРЕГТИ ЛІСИ ВІД ВОГНЯНОЇ СТИХІЇ

Попри спекотну весну, в лісах Черкащини не допущено жодної великої пожежі. Усі загоряння вдалося ліквідувати на початковій стадії. Цього року через аномально спекотну весну на Черкащині вже неодноразово оголошували найвищий, Читати далі »

ВОЛОДИМИР БОНДАР ТА ДАМЯН ОРАЖЕМ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПОДАЛЬШОГО СПІВРОБІТНИЦТВА У РАМКАХ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ У ГАЛУЗІ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР ТА ДАМЯН ОРАЖЕМ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПОДАЛЬШОГО СПІВРОБІТНИЦТВА У РАМКАХ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ У ГАЛУЗІ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Під час візиту до Республіки Словенія, делегація українських лісівників на чолі з заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимиром Бондарем продовжила вивчати досвід словенських лісівників щодо ведення лісового господарства. Зокрема, Читати далі »

У ЧИГИРИНІ ЛІСІВНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НА ЛІСОВУ ТЕМАТИКУ

      Коментарі Вимкнено до У ЧИГИРИНІ ЛІСІВНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НА ЛІСОВУ ТЕМАТИКУ

У Чигиринському лісгоспі підбили підсумки творчого конкурсу для школярів на тему “Людина та ліс”, який завершився нещодавно. Конкурс малюнків та творів на лісову тематику лісівники провели серед шкіл Чигиринського району. Читати далі »

КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОПОМОГЛИ СПОРУДИТИ ДЗВІНИЦЮ ЦЕРКВИ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ НЕПОДАЛІК ТАРАСОВОЇ ГОРИ

      Коментарі Вимкнено до КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОПОМОГЛИ СПОРУДИТИ ДЗВІНИЦЮ ЦЕРКВИ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ НЕПОДАЛІК ТАРАСОВОЇ ГОРИ

Тарасове слово, як і церковний дзвін, – очищує душу вірою. Під таким лейтмотивом минули цьогорічні Шевченківські дні у Каневі для лісівників місцевого лісгоспу. Саме цією істиною керувалися працівники Державного підприємства Читати далі »

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ТА КЕРІВНИК ЛІСОВОЇ СЛУЖБИ СЛОВЕНІЇ ОБГОВОРИЛИ ВПЛИВ ЗМІН КЛІМАТУ НА ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО

      Коментарі Вимкнено до ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ТА КЕРІВНИК ЛІСОВОЇ СЛУЖБИ СЛОВЕНІЇ ОБГОВОРИЛИ ВПЛИВ ЗМІН КЛІМАТУ НА ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО

Делегація українських лісівників під керівництвом заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря перебуває у Республіці Словенія з метою обміну досвідом та налагодження співпраці. Зокрема, сьогодні заступник Голови Держлісагентства України Читати далі »

ЗА ПАРТАМИ – ЮНІ ЛІСІВНИКИ – УЧНІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ЗА ПАРТАМИ – ЮНІ ЛІСІВНИКИ – УЧНІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Перша в Україні профільна програма для старших класів “Основи лісового господарства” розроблена на Черкащині. З 1 вересня професійна лісова підготовка у профільних 10-11-х класах Ризинської ЗОШ I-III ступенів Звенигородського району Читати далі »

У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області провели заняття з дотримання правил пожежної безпеки для пожежних водіїв та бійців пожежних машин ДП «Смілянський лісгосп». Відповідно до навчальних Читати далі »

УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ НАГОРОДИЛИ ШКОЛЯРІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ “ЛЮДИНА ТА ЛІС”

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ НАГОРОДИЛИ ШКОЛЯРІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ “ЛЮДИНА ТА ЛІС”

Протягом квітня-травня в рамках Всеукраїнської акції Держлісагентства “Майбутнє лісу у твоїх руках” у держлісгоспах Черкащини тривав конкурс для школярів на кращий малюнок і твір на тему “Людина та ліс”. Конкурс Читати далі »

1 ЧЕРВНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до 1 ЧЕРВНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу III кварталу 2018 року, який відбудеться 1 червня 2018 року. Прийом заявок на участь в аукціоні закінчується 29 травня 2018  Читати далі »

ЧИГИРИНСЬКІ ШКОЛЯРІ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ ЧЕРКАЩИНУ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ВІДБОРІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ “МОЛОДЬ В ЛІСАХ ЄВРОПИ”

      Коментарі Вимкнено до ЧИГИРИНСЬКІ ШКОЛЯРІ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ ЧЕРКАЩИНУ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ВІДБОРІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ “МОЛОДЬ В ЛІСАХ ЄВРОПИ”

23 травня 2018 року Державним агентством лісових ресурсів та Товариством лісівників України було проведено національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи». Участь у конкурсі взяли команди з Волинської, Житомирської, Читати далі »

НАГАДУВАННЯ: ЗА ЗАВІДОМО НЕДОСТОВІРНІ ВІДОМОСТІ У ДЕКЛАРАЦІЇ ПЕРЕДБАЧЕНО АДМІНІСТРАТИВНИЙ ШТРАФ, І НАВІТЬ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

      Коментарі Вимкнено до НАГАДУВАННЯ: ЗА ЗАВІДОМО НЕДОСТОВІРНІ ВІДОМОСТІ У ДЕКЛАРАЦІЇ ПЕРЕДБАЧЕНО АДМІНІСТРАТИВНИЙ ШТРАФ, І НАВІТЬ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

НАГАДУВАННЯ: за завідомо недостовірні відомості у декларації передбачено адміністративний штраф, і навіть кримінальну відповідальність. Відповідальність за подання недостовірних відомостей 67. Чи настає відповідальність за ненавмисну помилку в декларації? Зазначення в Читати далі »

ОПУБЛІКОВАНО ЛІМІТИ ВИКОРИСТАННЯ МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН ДЕРЖАВНОГО МИСЛИВСЬКОГО ФОНДУ У СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ 2018/2019 РОКІВ

      Коментарі Вимкнено до ОПУБЛІКОВАНО ЛІМІТИ ВИКОРИСТАННЯ МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН ДЕРЖАВНОГО МИСЛИВСЬКОГО ФОНДУ У СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ 2018/2019 РОКІВ

22 травня в Офіційному віснику України опубліковано та вступили в дію Ліміти використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2018/2019 років. Відповідний наказ Мінагрополітики від 07.05.2018 № 232 «Про затвердження Лімітів використання мисливських тварин Читати далі »