Monthly Archives: Квітень 2018

ВІДЕО ТК «РОСЬ». ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ВИСАДЖУВАЛИ ЛІС У ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК «РОСЬ». ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ВИСАДЖУВАЛИ ЛІС У ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

«Півгектара нового лісу – сотні сіянців сосни звичайної висадили черкасці у Дахнівському лісництві Черкаського лісгоспу. Так доєдналися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Її на Черкащині проводять щороку. Всього Читати далі »

ПОНАД 60 ЗОЛОТОНІСЦІВ РАЗОМ З ДІТЬМИ ВИСАДИЛИ 2,6 ГЕКТАРІВ ЛІСУ (ФОТО, ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до ПОНАД 60 ЗОЛОТОНІСЦІВ РАЗОМ З ДІТЬМИ ВИСАДИЛИ 2,6 ГЕКТАРІВ ЛІСУ (ФОТО, ВІДЕО)

Активісти громадської ініціативи “Чистий ліс”, започаткованої торік, відкрили свій сезон висадженням молодих сосен поблизу села Кедина Гора. За підтримки ДП «Золотоніське лісове господарство» 60 дорослих та дітей дали життя понад Читати далі »

ЛІКАРІ, АГРАРІЇ ТА ПІДПРИЄМЦІ СІМ РОКІВ ПОСПІЛЬ У ГРУШКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ КАМ`ЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИСАДЖУЮТЬ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до ЛІКАРІ, АГРАРІЇ ТА ПІДПРИЄМЦІ СІМ РОКІВ ПОСПІЛЬ У ГРУШКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ КАМ`ЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИСАДЖУЮТЬ ЛІС

Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” згуртовує людей різного віку та  різних професій навколо благородної справи – примноження лісових насаджень нашого краю. За доброю традицією нещодавно до акції долучилися Читати далі »

СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП: ОХОРОНА ПРАЦІ – ЗАПОРУКА УСПІХУ ПІДПРИЄМСТВА

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП: ОХОРОНА ПРАЦІ – ЗАПОРУКА УСПІХУ ПІДПРИЄМСТВА

З 23 квітня по 25 квітня 2018 року в ДП «Смілянський лісгосп» було проведено заходи, присвячені Всесвітньому дню охорони праці, який відзначають 28 квітня. Організаційним комітетом було перевірено всі підрозділи Читати далі »

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР НА БАЗІ УМАНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЛІСОВОГО І САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА

      Коментарі Вимкнено до ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР НА БАЗІ УМАНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЛІСОВОГО І САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Напередодні Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня, кафедра прикладної інженерії та охорони праці Уманського національного університету садівництва разом з  управлінням Держпраці у Черкаській області, відділу охорони та умов праці Читати далі »

У ЧЕРКАСАХ У ЛІСОМИСЛИВСЬКОМУ УПРАВЛІННІ РОЗКВІТЛА САКУРА

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ У ЛІСОМИСЛИВСЬКОМУ УПРАВЛІННІ РОЗКВІТЛА САКУРА

На території Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства почала квітувати сакура. Вісімнадцять років тому саджанець цього екзотичного дерева привезли черкаські лісівники із Закарпаття. Сакура, або ж японська вишня, – Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: ПІДПРИЄМСТВАМИ ЛІСОГОСПОДАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ ЗА І КВАРТАЛ 2018 РОКУ СПЛАЧЕНО МАЙЖЕ 1,5 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ ТА ЄСВ ДО БЮДЖЕТІВ УСІХ РІВНІВ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: ПІДПРИЄМСТВАМИ ЛІСОГОСПОДАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ ЗА І КВАРТАЛ 2018 РОКУ СПЛАЧЕНО МАЙЖЕ 1,5 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ ТА ЄСВ ДО БЮДЖЕТІВ УСІХ РІВНІВ

У першому кварталі 2018 року лісогосподарськими підприємствами, підпорядкованими Держлісагентству, отримано більше 4 мільярдів гривень чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), що на 935 мільйонів гривень більше аналогічного періоду Читати далі »

НА СЬОГОДНІ ВЖЕ ВІДТВОРЕНО МАЙЖЕ 23 ТИС. ГА ЛІСІВ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР ПРО ХІД ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

      Коментарі Вимкнено до НА СЬОГОДНІ ВЖЕ ВІДТВОРЕНО МАЙЖЕ 23 ТИС. ГА ЛІСІВ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР ПРО ХІД ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

Станом на сьогодні вже висаджено майже 23 тис. га лісів на минулорічних зрубах та створено одну тисячу гектарів нових лісів. Про це сьогодні повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Читати далі »

У ПЕХІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ НА ЗВЕНИГОРОДЩИНІ ПРОДАЮТЬ ПОНАД 100 СОРТІВ ТРОЯНД

      Коментарі Вимкнено до У ПЕХІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ НА ЗВЕНИГОРОДЩИНІ ПРОДАЮТЬ ПОНАД 100 СОРТІВ ТРОЯНД

У Пехівському лісництві Звенигородського лісгоспу  виростили для продажу понад 10 тисяч саджанців троянд. Є в наявності майже 100 сортів  українських та закордонних колекцій. Продають лісівники посадматеріал високої якості – довговічні Читати далі »

УЧНІ ЯСНОЗІРСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ДБАЮТЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

      Коментарі Вимкнено до УЧНІ ЯСНОЗІРСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ДБАЮТЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

З року в рік, щовесни корсунь-шевченківські лісівники прибирають та озеленюють навколишні території, щоб переконати оточуючих, що довкола має бути чисто та зелено. Допомагають їм незмінні помічники – учні Яснозірського шкільного Читати далі »

ГЕРОНИМІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИСАДИЛИ ПІВГЕКТАРА СОСНОВОГО ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ГЕРОНИМІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИСАДИЛИ ПІВГЕКТАРА СОСНОВОГО ЛІСУ

До акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” долучилися учні Черкаського шкільного лісництва – школярі Геронимівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Висаджували ліс юні природолюби разом з лісівниками у Дахнівському лісництві. “Завжди Читати далі »

ВІДЕО ТК «ВІККА». НА КАМ’ЯНЩИНІ ХОЛОДНИЙ ЯР ПОПОВНИЛИ ДВОМА ТИСЯЧАМИ МОЛОДИХ ДУБІВ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК «ВІККА». НА КАМ’ЯНЩИНІ ХОЛОДНИЙ ЯР ПОПОВНИЛИ ДВОМА ТИСЯЧАМИ МОЛОДИХ ДУБІВ

«На Кам’янщині Холодний Яр поповнили двома тисячами молодих дубів. Об’єднала зелена справа добродіїв – від школярів до найвищих черкаських чинів…» Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства