АРХІВ: 21.03.2018

В УКРАЇНІ СЕРТИФІКОВАНО МАЙЖЕ 40% ЛІСІВ ЗА МІЖНАРОДНОЮ СИСТЕМОЮ FSC, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ВЕДЕННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

      Коментарі Вимкнено до В УКРАЇНІ СЕРТИФІКОВАНО МАЙЖЕ 40% ЛІСІВ ЗА МІЖНАРОДНОЮ СИСТЕМОЮ FSC, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ВЕДЕННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

В Україні достатньо високий процент сертифікованих лісів за міжнародною схемою Лісової опікунської ради (FSC). На сьогодні сертифіковано більше 3,9 млн га лісів або майже 40%. Наявність сертифікату підтверджує високий рівень ведення лісового господарства. Про Читати далі »

ВІДЕО ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ “ЯК УКРАЇНА ВПРОВАДЖУЄ МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ВЕДЕННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА”

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ “ЯК УКРАЇНА ВПРОВАДЖУЄ МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ВЕДЕННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА”

У Міжнародний день лісів відбулася прес-конференція на тему: «Як Україна впроваджує міжнародні стандарти ведення лісового господарства». Спікери заходу: Володимир Бондар – заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України, Павло Кравець – директор Національного Читати далі »

ВІДЕО. МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСІВ – 2018

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО. МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСІВ – 2018

Тема Міжнародного дня лісів у 2018 році – “Ліси та населені пункти”. На сьогодні у містах проживає більше людей, ніж будь-коли за всю історію людства, і до 2050-го року міських жителів Читати далі »