Monthly Archives: Березень 2018

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо з 50-річним ювілеєм Биченка Володимира Борисовича – заступника директора Смілянського лісгоспу, який він відзначає 31 березня. Шановний Володимире Борисовичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, достатку, нескінченного щастя, сонячного настрою, Читати далі »

ЧЕРВОНОКНИЖНІ КВІТИ ЗАБОРОНЕНО ЯК ПРОДАВАТИ, ТАК І КУПУВАТИ

      Коментарі Вимкнено до ЧЕРВОНОКНИЖНІ КВІТИ ЗАБОРОНЕНО ЯК ПРОДАВАТИ, ТАК І КУПУВАТИ

Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, у тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Висока декоративність та ранній Читати далі »

ВІДБУЛАСЬ КОЛЕГІЯ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛАСЬ КОЛЕГІЯ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

29 березня під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря відбулася колегія Держлісагентства. На ній розглянуто питання організації роботи із захисту лісів від шкідників і хвороб, про стан галузевої Читати далі »

ВІДЕО ТК “РОСЬ”. ЮНІ ЗНАВЦІ ЛІСОВОЇ СПРАВИ ЗМАГАЛИСЯ НА ОБЛАСНОМУ ЗЛЬОТІ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК “РОСЬ”. ЮНІ ЗНАВЦІ ЛІСОВОЇ СПРАВИ ЗМАГАЛИСЯ НА ОБЛАСНОМУ ЗЛЬОТІ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ ЧЕРКАЩИНИ

Обласний зліт учнівських лісництв відбувся на Черкащині. Юні лісівники з 11-ти команд змагалися за звання кращих знавців охорони довкілля та лісової справи. Переможці представлять Черкащину на всеукраїнському етапі… Черкаське обласне Читати далі »

КОЗУЛІ ТА КАБАНИ – ПОСТІЙНІ ГОСТІ ПІДГОДІВЕЛЬНИХ МАЙДАНЧИКІВ У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

      Коментарі Вимкнено до КОЗУЛІ ТА КАБАНИ – ПОСТІЙНІ ГОСТІ ПІДГОДІВЕЛЬНИХ МАЙДАНЧИКІВ У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

За календарем весна, проте у лісах ще лежить сніг. У лісових масивах ДП “Смілянський лісгосп” триває підгодівля диких звірів. Корми для лісових мешканців розкладають на підгодівельних майданчиках, які встановлені у Читати далі »

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ

У Черкасах відбувся обласний етап XII Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Участь у заході, який традиційно відбувся на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Читати далі »

ФОТОРЕПОРТАЖ. ЯК ЮНІ ЛІСІВНИКИ ЗІ ВСІЄЇ ОБЛАСТІ У ЧЕРКАСАХ ЗМАГАЛИСЯ

      Коментарі Вимкнено до ФОТОРЕПОРТАЖ. ЯК ЮНІ ЛІСІВНИКИ ЗІ ВСІЄЇ ОБЛАСТІ У ЧЕРКАСАХ ЗМАГАЛИСЯ

28 березня у Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми відбувся обласний етап XII Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Участь у ньому взяли 11 команд – Читати далі »

РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛІКУ ЧИСЕЛЬНОСТІ ДИКИХ МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛІКУ ЧИСЕЛЬНОСТІ ДИКИХ МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН НА ЧЕРКАЩИНІ

Протягом січня-лютого у лісах Черкащини тривав облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин, який є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь. Такий щорічний облік здійснюється з метою об’єктивного контролю Читати далі »

РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ

      Коментарі Вимкнено до РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ

ПАМ’ЯТКА ДЕКЛАРАНТА Шановні декларанти!  З 1 січня 2018 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Просимо Вас відповідально поставитись до змісту інформації, Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Щиро вітаємо з 40-річним ювілейним Днем народження Савченка Сергія Володимировича –головного інженера Звенигородського лісгоспу, який він відзначає 27 березня. Шановний Сергію Володимировичу! Бажаємо міцного козацького здоров’я, родинного добробуту, вагомих професійних  досягнень, успіхів  у Читати далі »

1245 ГЕКТАРІВ ЛІСІВ ВІДТВОРЯТЬ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ У 2018 РОЦІ

      Коментарі Вимкнено до 1245 ГЕКТАРІВ ЛІСІВ ВІДТВОРЯТЬ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ У 2018 РОЦІ

На 2018 рік у держлісгоспах Черкащини заплановано відтворення лісів на загальній площі 1245 гектарів, з них лісовідновлення – 1031,5 гектарів, природне поновлення – 182,5 гектарів, захисні насадження – 31 гектар. Читати далі »

УЧНІ ПОТАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ВІДВІДАЛИ УМАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ САДІВНИЦТВА

      Коментарі Вимкнено до УЧНІ ПОТАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ВІДВІДАЛИ УМАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ САДІВНИЦТВА

Днями учні Потаського шкільного лісництва Уманського лісгоспу із наставниками – провідним інженером лісових культур Галиною Устенко та педагогом-організатором Світланою Шкодою, відвідали Уманський національний університет садівництва. Завідувач кафедри лісового господарства Уманського НУС Читати далі »