Monthly Archives: Лютий 2018

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: ОБ’ЄМ ЗАГОТІВЛІ ДЕРЕВИНИ В УКРАЇНІ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЛІСОВПОРЯДНИХ РОБІТ І НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД МОРАТОРІЮ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: ОБ’ЄМ ЗАГОТІВЛІ ДЕРЕВИНИ В УКРАЇНІ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЛІСОВПОРЯДНИХ РОБІТ І НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД МОРАТОРІЮ

Показник заготівлі деревини щороку майже сталий. Держлісагентство заготовляє 15-16 млн куб. м, по Україні загалом – 19-20 млн куб. м. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Читати далі »

700 ТИСЯЧ СІЯНЦІВ ВИРОСТИЛИ ДЛЯ ЦЬОГОРІЧНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ В УМАНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

      Коментарі Вимкнено до 700 ТИСЯЧ СІЯНЦІВ ВИРОСТИЛИ ДЛЯ ЦЬОГОРІЧНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ В УМАНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Головною лісоутворюючою породою для лісгоспу є дуб звичайний, проте висаджуватимуть також горіх чорний, сосну звичайну та липу дрібнолисту. Про необхідний запас посадматеріалу на підприємстві подбали заздалегідь, зібравши 4175 кг жолудя Читати далі »

САНІТАРНІ РУБКИ ПОТРІБНІ, АЛЕ ЦИМ ПИТАННЯМ НАМАГАЮТЬСЯ МАНІПУЛЮВАТИ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР ПІД ЧАС ПУБЛІЧНОГО ЗВІТУ

      Коментарі Вимкнено до САНІТАРНІ РУБКИ ПОТРІБНІ, АЛЕ ЦИМ ПИТАННЯМ НАМАГАЮТЬСЯ МАНІПУЛЮВАТИ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР ПІД ЧАС ПУБЛІЧНОГО ЗВІТУ

Під час публічного звіту за 2017 рік заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар поінформував про охорону та захист лісів. Він звернув особливу увагу на те, що з кожним Читати далі »

ВОЛОДИМИР БОНДАР РОЗПОВІВ ПРО ВІДТВОРЕННЯ ЛІСІВ, ВІДКРИТТЯ ДАНИХ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ ТА ЗАПОВІДНІСТЬ

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР РОЗПОВІВ ПРО ВІДТВОРЕННЯ ЛІСІВ, ВІДКРИТТЯ ДАНИХ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ ТА ЗАПОВІДНІСТЬ

Сьогодні відбулося представлення публічного звіту за 2017 рік заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря. На початку він коротко охарактеризував стан лісового господарства України. «Звіт Держлісагентства враховує показники, які Читати далі »

ВИРОБНИЧА ПРОГРАМА ЧЕРКАСЬКОГО ОУЛМГ НА II КВАРТАЛ 2018 РОКУ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ НЕОБРОБЛЕНИХ

      Коментарі Вимкнено до ВИРОБНИЧА ПРОГРАМА ЧЕРКАСЬКОГО ОУЛМГ НА II КВАРТАЛ 2018 РОКУ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ НЕОБРОБЛЕНИХ

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства оприлюднює ВИРОБНИЧУ ПРОГРАМУ НА II КВАРТАЛ 2018 РОКУ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ НЕОБРОБЛЕНИХ Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

5 БЕРЕЗНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до 5 БЕРЕЗНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу II кварталу 2018 року, який відбудеться 5 березня 2018 року. Прийом заявок на участь в аукціоні закінчується 1 Читати далі »

МИСЛИВСТВО: ГОЛОВНЕ – НЕ ПОРУШИТИ ГАРМОНІЮ СПІВІСНУВАННЯ З ПРИРОДОЮ

      Коментарі Вимкнено до МИСЛИВСТВО: ГОЛОВНЕ – НЕ ПОРУШИТИ ГАРМОНІЮ СПІВІСНУВАННЯ З ПРИРОДОЮ

Середина та кінець зими – особливий період в роботі працівників лісової охорони. Поряд із охороною лісових угідь, на їх плечі лягають і сезонні турботи про лісову дичину. Складні погодні умови Читати далі »

З ВИХІДНИХ В ОБЛАСТІ ОЧІКУЄТЬСЯ СИЛЬНЕ ПОХОЛОДАННЯ

      Коментарі Вимкнено до З ВИХІДНИХ В ОБЛАСТІ ОЧІКУЄТЬСЯ СИЛЬНЕ ПОХОЛОДАННЯ

Внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з півночі Європи на Черкащині очікується сильне похолодання. 24-25 лютого вночі прогнозують 13-18º морозу, вдень 8-13º морозу. 26-27 лютого вночі 17-22º, місцями 25º морозу, вдень Читати далі »

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

22 лютого 2018 року під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря відбулося засіданні колегії відомства. Основним питанням для розгляду були результати лісокультурного виробництва у 2017 році та Читати далі »

ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИРОСТИЛИ МАЙЖЕ 900 ТИСЯЧ СІЯНЦІВ ДЛЯ ВЕСНЯНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

      Коментарі Вимкнено до ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИРОСТИЛИ МАЙЖЕ 900 ТИСЯЧ СІЯНЦІВ ДЛЯ ВЕСНЯНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ

У Золотоніському лісгоспі цьогоріч планують провести лісовідновлення на загальній площі 108 га, з них створять лісових культур на 68 га. Основною лісоутворюючою породою, що зростає на території підприємства, є сосна Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО СПІВПРАЦЮВАТИМЕ З ЛІСОВОЮ СЛУЖБОЮ США ЩОДО ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО СПІВПРАЦЮВАТИМЕ З ЛІСОВОЮ СЛУЖБОЮ США ЩОДО ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар зустрівся з делегацією Лісової Служби США, до якої входили представники центру з гасіння пожеж та відділів комунікації з громадськістю. Під час Читати далі »

СЕКРЕТ УСПІШНОГО ПІДПРИЄМСТВА – У ЙОГО КОЛЕКТИВІ

      Коментарі Вимкнено до СЕКРЕТ УСПІШНОГО ПІДПРИЄМСТВА – У ЙОГО КОЛЕКТИВІ

Так не просто у швидкоплинному сьогоденні, де все стрімко змінюється, залишатися серед кращих, бути лідером для наслідування. Однак ДП «Смілянський лісгосп» це вдається. Вже 13 років підприємство очолює досвідчений лісівник, Читати далі »